شرکت بازرگانی مهندسی آبادیزل

دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتور، با تخفیف ویژه در آبادیزل، diesel generator با تبدیل سوخت دیزلی به الکتریسیته، می تواند برق مورد نیاز کارخانه ها، پروژه های ساختمانی، محیط های صنعتی، جاده ها و راه آهن، بیمارستان ها، سازمان ها و ادارات، سینماها، مجموعه های ورزشی، مصارف خانگی، پروژه های مختلف بین شهری و دور دست را فراهم کند.


 دیزل ژنراتور چیست

دیزل ژنراتور چیست دیزل ژنراتور یا ژنراتور گازوییلی دستگاهی متشکل از یک موتور دیزلی و یک ژنراتور الکتریکی (آلترناتور) می باشد که با احتراق گازوییل، انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند و به عنوان منبع تولید کننده برق شناخته می شود که در نبود برق شهری می تواند انرژی الکتریکی مورد نیاز ما را تامین کند.

مشخصات فنی دیزل ژنراتور

این کالا هر کدام مشخصات فنی زیر را شامل می شوند:

  • سیستم روغن کاری
  • سیستم ورودی و خروجی هوا
  • سیستم الکتریکی
  • ساختار موتور و بلوک
  • سیستم خنک کننده
  • سیستم سوخت

کاربرد اصلی این دستگاه وقتی است. که دسترسی به برق شهری امکان پذیر نیست و گاهی هم برای کاهش هزینه های مصرف انرژی بکار می رود.

آبادیزل نمایندگی فروش دیزل ژنراتور های مختلف در ایران بوده و بهترین نوع آن را برای مشتریان خود فراهم میسازد.

برای خرید دیزل ژنراتور مناسب کسب کارتان با کارشناسان آبادیزل مشاوره بگیرید.


انواع دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتور برق بسته به توان و میزان مصرف مورد استفاده قرار میگیرند.

دیزل ژنراتور با توجه به مکان و میزان برقی که تامین می کنند به دو دسته زیر تقسیم می شوند.

دیزل ژنراتور اضطراری استندبای - Standby

دیزل ژنراتور اضطراری برای تولید جریان الکتریکی مورد نیاز در زمان قطعی برق مورد استفاده قرار می گیرند و زمانی که جریان برق شهری قطع شود این نوع دیزل ژنراتور وارد مدار می شوند و برق مورد نیاز را تامین می کنند.

آبادیزل نمایندگی فروش دیزل ژنراتور های با کیفیت در ایران بوده و بهترین نوع آن را برای مشتریان خود فراهم میسازد.

برای خرید دیزل ژنراتور و اطلاع از قیمت دستگاه با کارشناسان آبادیزل تماس بگیرید.

دیزل ژنراتورهای دایم کار پرایم - Prime

 این نوع دیزل ژنراتورها کامل ترین نوع در بین دیزل ژنراتورها به شمار می روند و مناسب استفاده طولانی مدت و دایم می باشند. دیزل ژنراتورهای دایم کار قادر هستند تا با متوسط انرژی و توان مصرفی خود برای مدت زمان بسیار طولانی به کار خود ادامه دهند و برق مورد نیاز شمار ار تامین کنند. دیزل ژنراتورهای دایم کار زمانی که به برق شهری دسترسی ندارید یا به یک منبع دایم تولید انرژی الکتریکی نیازمند هستید مورد استفاده قرارمی گیرند. و از مصرف سوخت پایین تر و راندمان بالاتری برخوردار هستند.

نوع دیگر دیزل ژنراتورها

این نوع بر اساس توان خروجی به دو دسته تک فاز و سه فاز تقسیم می‌شوند.

خروجی تک فاز برای مناطق مسکونی و خروجی سه فاز برای تاسیسات برقی و استفاده‌های تجاری کاربرد دارد.

انواع دیزل ژنراتور بر اساس نوع سوخت

دیزل ژنراتور قیمت آن بر اساس نوع سوخت مصرفی تقسیم بندی هم می‌شود. دیزلی، گازی، دوگانه سوز.

انواع دیزل ژنراتور بر اساس مولدها آن‌ها

همچنین مولدهای آن‌ها بر اساس مدت زمان به ۴ دسته تقسیم بندی می‌شوند: ۱-مولدهای اضطراری ۲-مولدهای پایه ۳-مولدهای دائم ۴-مولدهای چند منظوره

به طور کلی دیزل ژنراتورها در انواع برندهای گوناگونی در بازار موجود هستند که به راحتی می‌توان آن‌ها را خریداری کرد. بادوین، ولوو، پرکینس، لوول، استامفورد، مکالته از انواع ژنراتورها هستند که در بازار پرفروش بوده و از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

دیزل ژنراتور پرکینز یکی از بهترین نمونه‌های دیزل ژنراتور است. شرکت تولید کننده آن در تولید شناورهای دریایی، دیزل ژنراتور و وموتورهای دیزلی

فعالیت گسترده‌ای داشته است. برای انتخاب آن باید یکی از انواع دیزل‌ها را با توجه به محیط مورد استفاده و نوع کارکرد آن‌ها انتخاب کرد.


قیمت دیزل ژنراتور در فروشگاه آبادیزل

هنگام خرید دیزل ژنراتور به نوع موتور ژنراتور و برند آن نیز توجه کنید، چرا که این دو عامل تعیین کننده قیمت ژنراتور گازوییلی است اما در نظر داشته باشید قیمت ژنراتور برق دیزلی یا قیمت دیزل ژنراتور با توجه به نوسانات بازار متغیر است و نمی توان برای این محصول قیمت مشخصی را در نظر گرفت.

 آبادیزل یکی از معتبرترین فروشگاهی است که شما می توانید با اطمینان خاطر اقدام به خرید ژنراتور دیزلی نمایید. آبادیزل با سابقه طولانی در تأمین قطعات دستگاه و انجام مشاوره‌های تخصصی همچنین برای آگاهی از لیست قیمت ژنراتور کوچک، پرکینز، نمایندگی پرکینز، قیمت موتور پرکینز انگلیس، قیمت ژنراتور خانگی، لیست قیمت ژنراتور گازوییلی و راهنمایی بیشتر با کارشناسان آبادیزل مشورت بگیرید.

آبادیزل آماده اعزام کارشناس جهت مشاوره برای شرکت‌ها و صنایع است. انبار بزرگ شرکت و تأمین قطعات یدکی در همه زمان سبب خواهد شد تا شما همیشه با آبادیزل بدرخشید. برای بهره مندی از خدمات مشاوره رایگان هنگام خرید و قیمت ژنراتور دیزلی و آگاهی از قیمت ژنراتور برق دیزلی با ما تماس بگیرید.


فروش دیزل ژنراتور مناسب به نوع کار از آبادیزل

محصول توسط باربری به تمام نقاط ایران در کمترین زمان ممکن ارسال خواهد شد و برای مشتریانی عزیزی که قصد خرید ژنراتور گازوییلی را به صورت حضوری دارند ما این امکان را فراهم کرده ایم تا شما بتوانید به صورت حضوری از ما خرید کنید و پس از تست کامل دستگاه، آن را تحویل بگیرید.
شرکت مهندسی بازرگانی آبادیزل با کادری مجرب و فنی شما مشتریان عزیز را در جهت  قیمت دیزل ژنراتور سه فاز و قیمت و خرید دیزل ژنراتور نو یا صفر یا خشک متناسب کسب و کارتان مشاوره فنی خواهد داد.


خرید اینترنتی دیزل ژنراتور از آبادیزل

برای مشتریانی عزیزی که قصد خرید دستگاه دیزلی با کیفیت به صورت حضوری ندارند ما این امکان را فراهم کرده ایم تا شما بتوانید به صورت آنلاین از ما خرید کنید.

آبادیزل نمایندگی فروش انواع ژنراتور گازوییلی صفر یا خشک بوده و محصولات را با پلمپ کامل کارخانه توسط باربری به تمام نقاط ایران در کمترین زمان ممکن ارسال خواهد کرد.

آبادیزل نمایندگی فروش دیزل ژنراتور های مختلف در ایران بوده و بهترین نوع آن را برای مشتریان خود فراهم میسازد.


برای خرید و مشاهده لیست قیمت دیزل ژنراتور به فروشگاه آبادیزل مراجعه نمایید.

شماره های تماس : ۰۲۱۳۳۹۹۲۲۹۴ – ۰۲۱۳۳۹۱۴۰۸۴

faq

هنگام خرید موتور برق دیزلی به نوع موتور ژنراتور و برند آن نیز توجه کنید، چرا که این دو عامل تعیین کننده قیمت دیزل ژنراتور است اما در نظر داشته باشید قیمت ژنراتور برق دیزلی با توجه به نوسانات بازار متغیر است و نمی توان برای این محصول قیمت مشخصی را در نظر گرفت.

 آبادیزل یکی از معتبرترین فروشگاهی است که شما می توانید با اطمینان خاطر اقدام به خرید ژنراتور برق دیزلی نمایید. آبادیزل با سابقه طولانی در تأمین قطعات دیزل ژنراتور و انجام مشاوره‌های تخصصی جهت خرید ژنراتور دیزلی اطمینان‌بخشی را برای شما ایجاد خواهد کرد.

آبادیزل آماده اعزام کارشناس جهت مشاوره قبل از خرید و فروش دیزل ژنراتور برای شرکت‌ها و صنایع است. انبار بزرگ شرکت و تأمین قطعات یدکی در همه زمان سبب خواهد شد تا شما همیشه با آبادیزل بدرخشید. برای بهره مندی از خدمات مشاوره رایگان هنگام خرید ژنراتور برق دیزلی و آگاهی از قیمت ژنراتور برق دیزلی با ما تماس بگیرید.

شماره های تماس : ۰۲۱۳۳۹۹۲۲۹۴ – ۰۲۱۳۳۹۱۴۰۸۴

انتخاب و خرید دیزل ژنراتورمناسب که پاسخ گوی نیازهایتان باشد و برق مورد نیاز شما را تامین کند یکی از چالش هایی است که اکثر کسانی که تصمیم به خرید دیزل ژنراتور دارند با آن مواجه می شوند و از آنجایی که انتخاب دیزل ژنراتور مناسب به عواملی مختلفی بستگی دارد این فرآیند را سخت تر نیز می کند.

انتخاب دیزل ژنراتور با توان ضعیف تر می تواند پاسخ گویی برق مورد نیاز دستگاه هایتان نباشد و از طرفی خرید دیزل ژنراتور با توان قوی تر از میزان لازم می تواند باعث هدر رفت هزینه و اسهلاک قطعات در طولانی مدت شود. از این رو در ادامه این مطلب به بررسی مهم ترین فاکتورهایی که باید در هنگام خرید دیزل ژنراتور به آن توجه ویژه داشته باشید می پردازیم.

  • بارالکتریکی مصرفی دیزل ژنراتور: بار الکتریکی مصرفی دیزل ژنراتور مورد نیازتان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و نیاز است که بار مصرفی تمام دستگاه های برقی که دیزل ژنراتور قرار است برق آنها را تامین کند محاسبه کنید.

برای این منظور لازم است تا لیستی از دستگاه های مصرف کننده تهیه کنید و به دو دسته سه فاز و تک فاز تقسیم کنید وهرکدام را به صورت جداگانه محاسبه کنید . مطابق با عدد به دست آمده اقدام به تهیه دیزل ژنراتور نمایید.

  • انتخاب ژنراتور: دیزل ژنراتورها برای پوشش نیازهای مختلفی طراحی می شوند که می تواند برای تامین برق اضطراری باشد و در صورت قطعی برق وارد مدار شود یا برای تامین برق به صورت دایم مورد استفاده قرار گیرد از این رو الزامی است که باتوجه به نیاز دایم یا اضطراری به سراغ انتخاب دیزل ژنراتور بروید.
  • شرایط آب و هوایی و ارتفاع از سطح دریا: توان اعلام شده در کاتالوگ دیزل ژنراتوربه طور پیش فرض در شرایط استاندار محاسبه و اعلام می شود(25 درجه سانتی گراد و هم تراز با سطح دریا)  و به ازای هر 1000 متر افزایش ارتفاع امکان کاهش توان دیزل ژنراتور بین 5 الی 15 درصد وجود دارد.
  • خدمات پس از فروش گارانتی معتبر: گارانتی معتبر موتور و ژنراتور، خدمات پس از فروش دستگاه، دسترسی و تامین قطعات دستگاه و تعمیر پذیری بالای دیزل ژنراتور به دلیل قیمت بالای محصول و مولد جریان برق از همیت ویژه ای برخوردار است از این رو انتخاب موتور و ژنراتور از برندهای معتبر و قابل اطمینان بسیار مهم است.

قیمت دیزل ژنراتور 30 کاوا : 110.000.000 تومان

قیمت دیزل ژنراتور 50 کاوا : 135.000.000 تومان

قیمت دیزل ژنراتور 70 کاوا : 175.000.000 تومان

قیمت دیزل ژنراتور 100 کاوا : 260.000.000 تومان

قیمت دیزل ژنراتور 150 کاوا : 300.000.000 تومان

قیمت دیزل ژنراتور 200 کاوا : 535.000.000 تومان

قیمت دیزل ژنراتور 250 کاوا : 580.000.000 تومان

قیمت دیزل ژنراتور 300 کاوا : 640.000.000 تومان

قیمت دیزل ژنراتور 400 کاوا : 970.000.000 تومان

قیمت دیزل ژنراتور 500 کاوا : 1.180.000.000 تومان

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
حسین باقری
ارسال شده در : دوشنبه 21 اسفند 1402

سلام. وقت بخیر. برای مرکز نظامی کدوم مدل ژنراتور رو پیشنهاد می کنین؟

Aco.T21co@gmail.com
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 22 اسفند 1402

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده روی سایت تماس بگیرید. شماره های تماس : ۰۲۱۳۳۹۹۲۲۹۴ – ۰۲۱۳۳۹۱۴۰۸۴

حسین کمالی نیا
ارسال شده در : چهارشنبه 29 آذر 1402

با سلام.برای یک آسایشگاه سالمندان دیزل ژنراتوری با مصرف برق متوسط ، با صدای کم ، مصرف کم و توان متوسط نیاز داریم ، از بین کاترپیلار و پرکینز کدام مدل برای کار ما مناسب است؟

Aco.T21co@gmail.com
ارسال شده در : چهارشنبه 29 آذر 1402

سلام برای آسایشگاه شما دیزل ژنراتور کامینز مدل C30D6 با توان خروجی 30 کیلووات مناسب است که از موتور دیزلی Cummins 4B3.9-G2 استفاده می‌کند.

حسین معجونی
ارسال شده در : یکشنبه 19 آذر 1402

سلام دیزل ژنراتور برای بیمارستان از چه توان هایی باید استفاده کرد؟

arash.as434@gmail.com
ارسال شده در : چهارشنبه 29 آذر 1402

سلام بستگی به مصرف کننده های بخش های مختلف بیمارستان دارد، لذا شما باید به طور دقیق مصرف کننده هایی که در بیمارستان از آنها استفاده میکنید را مشخص کنید و به ما اطلاع دهید تا بتوانیم دیزل ژنراتور مناسب شما را مشخص کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تماس های درج شده در سایت تماس حاصل کنید.

حمید هاشمی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 07 آذر 1402

سلام خسته نباشید دیزل ژنراتور مناسب برای کارگاه های ساختمانی با تجهیزات دریل برقی، پیکور، هیلتی، دستگاه جوش، بالابر ، شیارزن و سایر ابزارهای مورد نیاز باید چه دیزل ژنراتوری بگیرم؟ لطفا کمک کنید برای خرید دیزل ژنراتور مناسب شرایط گفته شده. ممنون

arash.as434@gmail.com
ارسال شده در : شنبه 11 آذر 1402

سلام دیزل ژنراتورهایی با توان 15 تا 20 کاوا مناسب درخواست نیاز شما است.

جواد حصاری
ارسال شده در : دوشنبه 06 آذر 1402

وقت بخیر دیزل ژنراتور با چه توانی برای تامین برق روشنایی یک مجتمع فروشگاهی مثل مرکز خرید سرای ایرانی مناسبه و میشه تامین کرد؟ بیزحمت راهنماییم کنید

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 11 آذر 1402

سلام دیزل ژنراتور ولوو پنتا مدل TAD532GE 140 کاوا و کامینز 110 کاوا مدل 6BTA5.9-G5 و 100 کاوا پرکینز مدل 1104C-44TAG2 و دیزل ژنراتور بنز مدل OM352TAGE5 125 کاوا برای مجتمع و تالار ها مناسب است.