شرکت بازرگانی مهندسی آبادیزل

کارواش کارچر

کارواش کارچر در سراسر دنیا بسیار باکیفیت طراحی شده به وسیله این کمپانی در دنیا زبان‌زد خاص و عام می‌باشد. کارواش و یا واترجت در مدل‌های مختلف و کاربری‌های بسیار متنوعی طراحی می‌گردد.

کارواش کارچر یا واترجت کارچر دستگاهی بسیار محبوب برای شستشوی تجهیزات و ماشین آلات می باشد. که به دلیل صرفه جویی در مصرف آب و افزایش کارایی شستشو بسیار مورد علاقه مصرف کنندگان قرار می گیرد.

دستگاه های واترجت به دو نوع کارواش خانگی و کارواش صنعتی تقسیم می شوند. کارواش و یا واترجت خانگی و صنعتی با برند کارچر آلمان شناخته شده است.

کارواش کارچر

دستگاه کارواش کارچر یک شوینده پرفشار است و با بهره گیری از نیروی آب برای نظافت و شستشوی باکیفیت انواع سطوح مقاوم به آب کاربرد دارد.

با خرید کارواش خانگی و استفاده از آن، نظافت با سرعت و کیفیتی بسیار متفاوت از روش های سنتی انجام می گیرد و علاوه بر آن به عنوان مهم ترین نکته در مصرف آب صرفه جویی قابل توجهی به عمل می آید.

شوینده های فشار قوی کارچر انواع سطوح هموار و ناهموار و به ویژه سطوحی را که دسترسی به آن ها دشوار و یا غیر ممکن است، به طور کامل شستشو می دهند. از ویژگی های منحصر به فرد کارواش های خانگی کارچر می توان به امکان تنظیم فشار و جریان آب اشاره نمود که می توان متناسب با جنس سطح، شدت آلودگی و حجم آب مورد نیاز پارامترهای مورد نظر را تنظیم نمود.

تاریخچه شرکت کارچر

شرکت کارچر (با تلفظ آلمانی کرشر) در سال 1950 توسط آلفرد کرشر در اشتوتگارت آلمان تاسیس گردید. در ابتدا این شرکت گرم کننده برای کارخانه های نمک تولید می کرد. کمی بعد با تولید کارواش شستشو نام خود را به عنوان تولیدکننده دستگاه های شستشو ثبت نمود.

شرکت کارچر توانست با به کارگیری هزاران نفر در سرتاسر جهان در سال 2012 به درآمدی بالغ بر دو میلیارد دلار دست یابد. در حال حاضر محصولات شرکت کارچر در بیش از 60 کشور دنیا عرضه می شود و محصولاتی از جمله انواع کارواش ها، جاروهای برقی و شارژی و بخارشوها را تحت پوشش قرار داده است.

انواع کارواش های کارچر

کارواش آب گرم، کارواش آب سرد، کارواش خانگی، کارواش صنعتی، کارواش تک فاز و سه فاز از دسته‌بندی‌های مختلف کارواش می‌باشند که کارچر به صورت تخصصی در تمامی آنها سرآمد می‌باشد.

نظافت کردن با واترجت های خانگی کارچر مزایای بسیار زیادی نیز دارد. مزایای کارواش های فشار قوی بسیار زیاد است.

کارواش های کرشر نه تنها می توانند محیط ها و اشیا گوناگون را تمیز کنند. بلکه در فضاهایی که دسترسی به آنها دشوار و مشکل را نیز به خوبی و آسانی نظافت کند.

علاوه بر این در این دستگاه های کارواش کرشر می توان فشار و جریان آب را به راحتی تنظیم کرد. به همین دلیل به سطوح مورد نظر ما هیچ آسیبی وارد نمی کنند.

بعضی ار کارواش های کارشر مجهر به نازل های ویژه ای هستند. که به صورت همزمان  آب کثیف و آلوده را مکش کرده و بر خلاف روش های دیگر نظافت آلودگی ثانویه ایجاد نمی کنند.

خرید کارواش کارچر

مزایای کارواش خانگی کارچر

با جایگزین کردن روش های بهینه و استفاده از تجهیزات مدرن به جای روش های سنتی زمانبر و خسته کننده، کاربر بدون صرف انرژی و تنها با هدایت دستگاه کارواش کرشر می تواند شستشوی سطوح و فضاهای مختلف را با کیفیت بالا انجام دهد.

خرید کارواش کارچر و استفاده از آن باعث بهبود عملکرد نظافتی می شود و بکارگیری آنها با توجه به مزیت های فراوانی که دارد در تمامی فضاها لازم و ضروری است. به علاوه قیمت کارواش خانگی خرید و استفاده از آن را به منظور کاهش هزینه های نظافت و نگهداری تجهیزات مقرون به صرفه می نماید.

سازگار با انواع محیط و مقرون به صرفه

با استفاده از دستگاه کارواش کرشر می توان در کمترین زمان ممکن نظافت را انجام داد. دستگاه کارچر، قابلیت استفاده در محیط های مخلتف داخل و خارج از خانه را دارد و با دارا بودن عملکردی بی نظیر، تمیزی را در محیط فراگیر می کند.

بخش هایی مانند حیاط، باغ، استخر، حوض، پارکینگ و همچنین خودرو، موتور سیکلت، دوچرخه، در و پنجره، نرده، دیوار و بسیاری از سطوح دیگر به وسیله دستگاه کارواش کارچر قابل شستشو هستند.

ساختار و طراحی بهینه

کارواش های خانگی کارچر برای نظافت حرفه ای تولید شده اند. این برند را با عنوان مخترع نظافت با فشار بالا می شناسند و با بهره گیری از نیاز های مورد انتظار مشتریان و فراهم کردن نیاز های آن ها، نفطه عطفی در عرصه نظافت و شستشو محسوب می شود. تنوع ساختار، طراحی و قیمت کارواش کارچر خرید و استفاده از آن را برای تمام فرایند های نظافتی بهینه سازی نموده است.

مصرف کم آب و انرژی کارواش کرشر

میزان مصرف آب در هنگام استفاده از کارواش خانگی کرشر نسبت به روش های سنتی مانند استفاده از شلنگ های متداول بسیار کمتر است و به دنبال آن مصرف انرژی در کارواش karcher بهینه شده و کاهش می یابد.

کیفیت برند و قدرتمندی کارچر

محصولات تولیدی برند کارچر، ساخت آلمان می باشد و با بهره گیری از فناوری های روز دنیا و با رعایت بهترین استاندارد های جهانی، دارای طول عمر بالا و عملکردی بی نظیر در تمامی مدل ها است.

نازل های دستگاه کارواش خانگی کارچر، نظافت سریع، دقیق و کارآمدی را نسبت به نازل های سایر رقبا امکان پذیر می سازد.

قیمت کارواش خانگی کرشر با توجه به تجهیزات جانبی همراه دستگاه تغییر میکند، پس انتخاب درست تجهیزات همراه هنگام خرید کارواش خانگی کارچر میتواند در کاهش قیمت و کسب کیفیت مطلوب از نظافت تاثیر بسیاری داشته باشد.

کارایی دستگاه کارواش کارچر

عملکرد دستگاه های واترجت خانگی به طور مستقیم به دو پارامتر فشار و دبی بستگی دارد و هر چه میزان این دو افزایش یابد، پاک کردن آلودگی ها به وسیله کارواش های خانگی با سرعت بالاتری انجام خواهد شد و و علاوه بر آن آلاینده های سرسخت نیز از بین می رود.

 در نتیجه با توجه به سطح آلوده و میزان سرسختی آن از عملکرد قوی دستگاه استفاده می شود. همچنین با خرید لوازم جانبی همراه دستگاه کارواش خانگی کرشر نیز می توان به افزایش کارایی دستگاه و بهبود کیفیت نظافت کمک نمود.

نحوه عملکرد دستگاه کارواش خانگی

نحوه کار با دستگاه کارواش کارچر بسیار آسان بوده و متناسب با شرایط کاربران خانگی طراحی و تولید شده است؛ بدین طریق که با روشن کردن دستگاه، موتور شروع به کار کرده و سبب روشن شدن پمپ می گردد، سپس از راه درگاه ورودی، آب با فشار معمولی وارد پمپ شده به دنبال آن جریان آب پرفشار تولید می شود. جریان آب فشار قوی وارد شلنگ و لنس شده و در نهایت از نازل دستگاه خارج می گردد.

با توجه به ساختار و نحوه عملکرد پمپ کارواش karcher ، درمی یابیم که میزان فشار آب و حجم آب خروجی به نوع طراحی و ساخت پمپ بستگی دارد؛ با فشردن تفنگی کارواش، پاشش آب صورت می پذیرد و هر چه پمپ بیشتر بچرخد و حجم آب بیشتر باشد، آب با فشار بیشتری به سمت بیرون پاشش شده و با سرعت و شدت بالایی به آلودگی ها برخورد می کند و آن ها را از بین می برد.

برای ورود به صفحه کارواش روی عکس یا مدل محصول کلیک کنید.

HD 5/12 C

  خرید کارواش کارچر  

HD 6/15 CX Plus

کارواش کارچر حرفه ای

HD 6/15 C

  انواع کارواش کارچر  

کاتالوگ محصول کاتالوگ محصول کاتالوگ محصول
1/230/50 1/230/50 1/230/50 Supply voltage (Ph/V/Hz)
500 230-560 230-560 Flow rate (l/h)
120/12 30-150/3-15 30-150/3-15  Operating pressure (bar/MPa) 
150/15 190/19 190/19 Max. pressure (bar/MPa)
up to 60 up to 60 up to 60 Max. inlet temperature (°C)
2.3 3.1 3.1 Power rating (kW)
22 28 23 Weight (kg)
360x375x925 360x400x925 360x375x925 Measures (L x W x H) (mm)

دستگاه کارواش خانگی KARCHER

در جدول زیر مشخصات فنی و کاتالوگ مدل‌های مختلف کارواش کارچر قرار گرفته است.

ردیف نوع WATER FLOW RATE L/h PRESSU RE (BAR) Max.water feed temprature (C) Connected load (kw)
1 کارواش k2.100 340 100 40 1.3
2 کارواش k2.110 340 100 40 1.3
3 کارواش k2.200 360 110 40 1.4
4 کارواش k3.500 420 120 40 1.8
5 کارواش k5.600 460 140 40 2.1
6 کارواش K7.650 600 160 60 3

مشخصات جاروبرقی های خانگی KARCHER

در جدول زیر مشخصات فنی و کاتالوگ مدل‌های مختلف کارواش کارچر قرار گرفته است.

ردیف نوع کاتالوگ و مشخصات دستگاه MAX.RATING CONTAINER
1 جاروبرقی WD2.200 کاتالوگ و مشخصات دستگاه 1200W 12L-PLASTIC
2 جاروبرقی WD3.300 کاتالوگ و مشخصات دستگاه 1400W 17L.STAINLESS STEEL
3 جاروبرقی WD5.200 کاتالوگ و مشخصات دستگاه 1600W 25L.STAINLESS STEEL

دستگاه بخارشور و موکت شور خانگی KARCHER

در جدول زیر مشخصات فنی و کاتالوگ مدل‌های مختلف کارواش کارچر قرار گرفته است.

 ردیف  نوع  مشخصات و کاتالوگ محصول  خروجی گرما Heating Output ظرفیت تانک(لیتر) Tank Capacity- litr
1 بخارشور SC 1.020 مشخصات و کاتالوگ محصول 1500W 1
2 بخارشور SV 1902 2300W 1.2
3 موکت شور SE 5.100 1400W 4

قیمت کارواش خانگی

کیفیت در قیمت این محصول تاثیر مستقیم دارد. مواردی نظیر توان موتور، حداکثر فشار کاری کارواش و قابلیت های مختلف آن در قیمت کارواش خانگی موثر هستند.

موقع خرید این محصول توجه به نوع آلودگی که با آن سر و کار داریم و میزان سرسختی آن میتواند به انتخاب دستگاهی با توان کاری مناسب منجر شده و از هزینه اضافی برای خرید کارواش کارچر جلوگیری کند.

بهره مندی از مشاوره و دریافت راهنمایی پیش از خرید، به میزان زیادی در انتخاب بهینه، خرید و قیمت کارواش کارچر برای کاربرد خانگی تاثیر گذار واقع گردد.

دستگاه کارواش کرشر با تضمین قیمت مناسب و کیفیت برتر در فرایند نظافت و شستشو میتواند بهترین انتخاب برای اجرای فرایند نظافت و شستشوی سطوح و تجهیزات به شمار آید و از اتلاف زمان و سرمایه شما برای جلوگیری کند.

تنوع قیمت کارواش کرشر انتخاب دستگاه مناسب را با توجه به نیاز کاربر فراهم می آورد. بدین ترتیب شما به راحتی و با در نظر گرفتن نوع فرایند و آلودگی مورد نظر دستگاه کارواش مناسب را خریداری نمایید.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز: