شرکت بازرگانی مهندسی آبادیزل

پمپ کف کش

قیمت :
2,000,000
تومان
قیمت :
6,500,000
تومان
قیمت :
230,000
تومان
قیمت :
2,500,000
تومان
قیمت :
2,500,000
تومان
قیمت :
4,500,000
تومان
قیمت :
2,000,000
تومان
قیمت :
4,500,000
تومان
قیمت :
1,600,000
تومان
قیمت :
15,000,000
تومان
قیمت :
7,000,000
تومان
قیمت :
1,700,000
تومان

پمپ کف کش نقش پر رنگی در زندگی های امروزی ما دارند و هر کدام کاربرد های خاص خود را دارند. برای دیدن انواع مدل ها و قیمت و مشاوره خرید آن می توانید با کارشناسان فروش آبادیزل در تماس باشید.

پمپ کفکش چیست؟

پمپ کفکش چیست؟

انتقال سیالات کار ساده‌ای نیست؛ به‌ خصوص وقتی قرار است مایعات از عمق مخزنی به سطحی بالاتر جابه‌جا شود. اما یکی از وسایلی که کار را راحت کرده است، پمپ مستغرق در آب است که به آن پمپ کف کش می‌گویند.

کار پمپ کف کش، کشیدن آب از مخزن و پمپاژ آن به مکان مورد نظر است. این نوع از پمپ باید در آب مستغرق شود، زیرا اگر بیرون از آب گذاشته شود پروانه آن خواهد سوخت.

در ادامه با انواع آن، برندهای موجود و نحوه خرید پمپ کفکش 2 اینچی ، پمپ کفکش 5 اینچی ، پمپ کفکش 8 اینچی ، پمپ کفکش 3 اینچی و پمپ آب کف کش و پمپ 3 فاز و پمپ 1 فاز آشنا خواهید شد.

پمپ کف کش چیست و برای چه مکان ‌هایی مناسب است؟

حتماً قبل از خرید برایتان سؤال شود که پمپ کف کش چیست در جواب این سؤال باید گفت پمپ های کف کش معمولاً از نوع سانتریفیوژ یا گریزازمرکز بوده و در صنایع مختلفی استفاده می‌شود.

این نوع پمپ‌ها بر اساس قدرت موتور به دو دسته پمپ کف کش سه‌فاز و پمپ کف کش تک‌ فاز دسته‌بندی می‌شوند.
شاید برایتان سؤال شود که عملکرد این نوع پمپ چگونه است؟

در جواب این سؤال باید گفت : پمپ کف کش با کمک نیروی الکتریکی شروع به کارکرده و این نیرو را به آب منتقل می‌کند. در آخر نیز باعث انتقال و پمپاژ آب می‌شود. برای خرید این محصول شما ابتدای باید با کاربرد پمپ کف کش نیز آشنا شوید تا بتوانید بهترین نوع آن را باتوجه‌ به شرایط خود خریداری کنید.‌

پمپ کف کش چیست و برای چه مکان ‌هایی مناسب است؟
 

از پمپ های کف کش به‌طورکلی در آب‌ها عمیق استفاده می‌کنند؛ برای مثال از این پمپ در زمین‌های کشاورزی، چاه و استخرهای عمیق نیز استفاده می‌کنند.

اگر از نزدیک این محصول را مشاهده کرده باشید یا تصاویرش را دیده باشید؛ متوجه تفاوت آن با پمپ آب‌های دیگر خواهید شد.
اگر بخواهیم از نظر ظاهر این محصول را بررسی کنیم؛ دقت کرده باشید ارتفاع آن نسبت به پمپ‌های معمولی بلندتر است تا قدرت بیشتری داشته باشد.

معمولاً پمپ های کفکش شناور بوده و فقط داخل آب روشن می‌شوند. اگر شما پمپ کف کش را بیرون از آب روشن کنید، پمپ به‌سرعت می‌سوزد. از کاربردهای دیگر این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • تخلیه چاه
 • آبیاری زمین کشاورزی
 • پمپ آب خانگی
 • فواره ها
 • صنایع شیمیایی
 • انتقال آب مخازن و استخرها
 • تخلیه پساب فاضلاب
 • انتقال سیالات مختلف صنایع غذایی و دارویی

بهترین پمپ کفکش ایرانی

بهترین پمپ کفکش ایرانی

مپ کف کش با نیروی موتور الکتریکی عمل کرده و با حرکت پروانه، انرژی جنبشی آب را افزایش داده و به روش گریز از مرکز درنهایت آب پمپاژ می‌شود. فشار جریان خروجی آب ارتباط مستقیم با میزان و سرعت چرخش پروانه‌ها و قدرت پمپ کف کش دارد. اجزای اصلی پمپ کف کش شامل پروانه، محور، الکتروموتور، کابل، درزگیر مکانیکی و حلزون است.

پمپیران Pampiran

شرکت پمپ ایران امروزه یکی از تولید کننده های بزرگ پمپ های مختلف در ایران و خاورمیانه به شمار می‌رود. این شرکت با بکارگیری ابزارآلات و تکنولوژی بروز خود در صنعت پمپ، محصولات خود را ارتقاء داده و در تامین نیاز صنایع گوناگون موفقیت‌های چشمگیری بدست بیاورد.

این شرکت در شهرهای ایران و در برخی از کشورهای مختلف نمایندگی دارد و از شبکه قدرتمند فروش و خدمات پس از فروش برای تامین نیازهای مشتریان برخوردار می‌باشد.

آبرا Abra

امروزه شرکت ابرا جایگاه ویژه ای در صنعت ایران دارد. این شرکت با ارتباطات قوی بین المللی توانسته محصولات خود را تحت لیسانس under license ژاپن را به دست بیاورد.

شرکت ابارا یکی از برترین شرکت‌ های تولید پمپ در دنیا است و توانسته تولید و همگام سازی با برترین استانداردهای جهان رو به خود اختصاص دهد.

کیفیت و گارانتی  و خدمات پس از فروش محصولات آبرا یکی از بهترین مزایای این شرکت به شمار می رود.

انواع پمپ کف کش

انواع پمپ کف کش

در بسیاری از مقالات پمپ کفکش و لجن‌کش یک دستگاه در نظر گرفته می‌شود، حال آنکه کفکش برای پمپاژ آب تمیز و بدون کثیفی است و لجنکش برای انتقال آب فاضلاب یا همراه با رسوبات است. کفکش دارای انواع مختلفی است که می‌توان برحسب شکل ظاهری و تعداد فاز به گروه‌های مختلف تقسیم کرد:

پمپ کفکش پروانه بسته

پروانه دستگاه میان دو صفحه قرار گرفته و از ورود ذرات به پروانه جلوگیری می‌کند.

پمپ کفکش پروانه نیمه‌باز

پروانه به سمت داخل پمپ داخل یک صفحه محصور شده است تا ذرات وارد دستگاه نشوند؛ اما از جهت مایعات پروانه بدون محافظ داخل آب قرار دارد.

البته پمپ نیز از لحاظ مقدار انرژی برق به دو گروه تک‌فاز و سه‌فاز تقسیم می‌شود.

در نوع تک‌فاز، پمپ کف‌کش برای مصارف خانگی مناسب بوده و با برق خانگی نیز امکان کار دارد؛ اما در نوع سه‌فاز برای مخازن عمیق‌تر استفاده شده و با برق صنعتی سه‌فاز، دستگاه کار می‌کند.

کاربرد پمپ کفکش


توجه به این نکته ضروری است که پمپ کف‌کش برای استفاده در چاه‌های عمیق نباید به کار گرفته شود و در اینگونه موارد بهتر است از شناور استفاده شود.


کاربرد پمپ کفکش

پمپ کفکش کاربرد­های مختلفی در صنعت دارد، از جمله کاربرد­های پمپ آب کفکش خارج یا واردکردن آب به مزارع کشاورزی است.

از پمپ کفکش کوچک تا پمپ بزرگ کفکش همه دارای قیمت‌های مناسب و کاربرد‌های متنوع هستند. پمپ کفکش کوچک دارای شلنگ پلاستیکی مناسب جهت غلاف، محافظ کابل و همچنین شلنگ‌های انعطاف‌پذیر پلاستیکی برای تهویه دستگاه آب شیرین‌ کن اسمز معکوس که جهت آبیاری استفاده می­شود، است.

 مزیت پمپ کف کش کوچک نسبت به پمپ کف کش بزرگ، سبک و قابل‌حمل بودن آن است. پمپ کفکش ارتفاع بالا نیز بیشتر در سایز بزرگ موجود است، دلیل آن هم وجود موتور قوی در این سایز پمپ کفکش­ ها است.

مصارف خانگی

 • جابه‌جایی آب استخر
 • پمپاژ آب برای فواره
 • کشیدن لجن استخر
 • افزایش فشار آب در آپارتمان‎‌ها

کاربرد در کشاورزی

 • انتقال آب از چاه به مزارع
 • رسوب‌گیری از چاه و حوضچه‌های آبی

کاربرد در صنایع

 • انتقال مواد شیمیایی در صنایع چرم‌سازی
 • انتقال سیال‌های مخلوط آب و گاز
 • انتقال مخلوط مواد سیال در صنعت ساختمانی انتقال بتون
 • انتقال لجن حوضچه‌های پرورش ماهی

انتخاب پمپ مناسب برای استخر

حتماً بعد از ساخت استخر، به فکر خرید پمپ آب مناسب هستید تا بتوانید پمپاژ آب استخر را نیز انجام دهید. توجه داشته باشید که قیمت پمپ آب استخری با پمپ‌های معمولی بسیار متفاوت است. برای استخر شما باید از پمپ کف کش استفاده کنید.

این نوع پمپ دارای انواع مختلفی است. در نتیجه شما باید ابتدا شرایط و نیازهای خود را مشخص کرده و سپس بهترین محصول را خریداری کنید.
در واقع همان‌طور که به این نکته اشاره کردیم برندهای مختلفی در این حوزه وجود دارند که هرکدام ویژگی منحصر فردی را دارا هستند.

ابتدای خرید از خودتان خواهید پرسید که چه نوع پمپی را باید برای استخر خریداری کنم.
در واقع شما هنگام خرید باید به توان، فیلترها، کارایی، ظرفیت و … پمپ کف کش کامل توجه کرده و هرکدام را بررسی کنید. معمولاً انتخاب هد و دبی مناسب برای پمپ بسیار اهمیت دارد.

انواع پمپ استخری یا کف کش

انواع پمپ استخری یا کف کش

پمپ کف کش دارای انواع مختلفی از قبیل پمپ صنعتی، چاه عمیق، ارتفاع بالا، ساده، فلوتر دار، آب خنک، روغن خنک و غیره هستند. در واقع انتخاب بین این نوع پمپ‌ها کار راحتی نخواهد بود و شما باید تمامی مشخصات خود را بررسی کنید.
یکی از مهم‌ترین پیشنهادهای ما این است که قبل از خرید حتماً از یک کارشناس یا مشاور باتجربه در این حوزه کمک بگیرید. پمپ های کفکش به‌هیچ‌عنوان ارزان‌قیمت نیست در نتیجه اگر خرید اشتباهی صورت بگیرد؛ ضرر مالی زیادی خواهید کرد.
همان‌طور که در بالا گفتیم؛ اگر بخواهیم از نظر قدرت و توان این پمپ را دسته‌بندی کنیم؛ باید بگوییم انواع پمپ کف کش از نظر قدرت به دودسته تک‌فاز و سه‌فاز تقسیم‌بندی می‌شوند. شما برای خرید پمپ باقدرت و توان مناسب باز هم باید به شرایط خود توجه کنید.

پمپ کف کش صنعتی

پمپ کف کش صنعتی

پمپ های کف کش صنعتی به نسبت خانگی دارای اندازه و سایز بزرگ‌تری هستند. پمپ کف کش صنعتی دارای ظرفیت بیشتری نیز است. شما نمی‌توانید از پمپ‌های معمولی و خانگی برای صنعت و کارخانه استفاده کنید. اگر به دنبال خرید پمپ های صنعتی هستید؛ باید به شما بگوییم: شما باید قیمت بسیار بالایی پرداخت کنید. در نتیجه بودجه خیلی اهمیت دارد.
پمپ کف کش صنعتی به دلیل سایز و اندازه بزرگ، صدای بسیار بیشتری از خود تولید می‌کند و همچنین این صداها برای خانه و مکان‌های کوچک اصلاً مناسب نیستند. در خرید این نوع پمپ باید مشخصات را به‌صورت حرفه‌ای و جدی اندازه‌گیری کنید. در این صورت باید از کارشناسان ماهر و باتجربه کمک بگیرید.

پمپ کف کش چاه عمیق

پمپ کف کش چاه عمیق

معمولاً این نوع پمپ‌ها را در زمین‌های زراعی و کشاورزی استفاده می‌کنند. در هرجایی که ارتفاع و عمق بالا باشد؛ شما باید از پمپ مناسبی استفاده کنید. فرض کنید از این ارتفاع از پمپ کف کش ساده استفاده کنید، به نظر شما چه اتفاقی می‌افتد؟
در جواب سؤال بالا باید گفت در این صورت به دلیل ظرفیت و توان کم، به الکتروموتور پمپ آب فشار وارد شده و در نتیجه باعث سوختن آن می‌شود. موتورهای پمپ آب دارای قیمت بسیار بالایی هستند؛ در نتیجه باید از پمپ آب مناسب در مکان و شرایط مناسب استفاده کنید.
پمپ کف کش چاه عمیق معمولاً دارای بدنه طبقاتی بوده و در مصارف صنعتی و خانگی کاربرد دارد. این نوع پمپ بیشتر به حالت شناور بوده و دارای انرژی بسیار بالایی است. البته خوشبختانه امروزه برای صرفه‌جویی در انرژی از نوع خورشیدی آن استفاده می‌کنند. این نوع پمپ به دلیل نوع بدنه، قدرت بالا و … دارای قیمت بالایی است.

پمپ کف کش ارتفاع بالا

پمپ کف کش ارتفاع بالا

اگر در ساختمانی با ارتفاع بسیار بالا در حال زندگی هستید و فشار آب بسیار پایینی نیز دارید؛ در خرید پمپ کف کش ارتفاع بالا شک نکنید.
در واقع پمپ کفکش ارتفاع بالا نیز انواع مختلفی دارد که خرید هرکدام به شرایط شما بستگی دارد. برای مثال شاید یک مدل آن برای ساختمان‌هایی که 10 واحد دارند؛ مناسب باشد.

پمپ کفکش

اجزای پمپ کف کش

یک پمپ کف کش از اجزاء متفاوتی ساخته شده است. مهمترین اجزاء به شرح زیر است.

 • قلاب: بالای پمپ قرار گرفته و نقطه اتصال پمپ به جسم نگهدارنده است.
 • قاب برق: خازن و قسمت‌های برقی در این قسمت قرار گرفته است.
 • بیرینگ: جلوگیری از اصطکاک قطعات را باعث می‌شود.
 • استاتور: بخش ثابت الکترموتور که سیم‌پیچ داخل آن قرار دارد.
 • روتور: قسمت متحرک الکترموتور که با حرکت داخل استاتور القاء مغناطیسی ایجاد می‌شود و از اختلاف پتانسیل نیروی الکتریکی تولید می‌شود.
 • سیل مکانیکی Mechanical seals: از نشت و انتقال رطوبت به دیگر قسمت‌های پمپ جلوگیری می‌کند.
 • بدنه پمپ کفکش: پمپ داخل بدنه قرار می‌گیرد، جنس بدنه از مواد مختلف است. پلاستیک، استیل، چدن از جمله موادی است که بدنه پمپ کف‌کش یا پمپ لجن‌کش از آن ساخته می‌شود.
 • پروانه پمپ کفکش: حرکت پروانه باعث انتقال آب به بالا می‌شود.

پمپ‌های کفکش بسته به نوع تکنولوژی دارای اجزای متفاوتی هستند و موارد گفته شده در تمام پمپ‌های لجن‌‎کش دیده می‌شود.

اجزای پمپ کف کش

برندهای پمپ کفکش موجود

در حال حاضر آبادیزل عرضه‌کننده انواع برند کفکش استخر ایرانی و خارجی است. اعتبار این شرکت توجه به درخواست مشتریان و اقدام برای رفع نیازهای آنان است؛ لذا شما می‌توانید بهترین برندهای پمپ کفکش را در اینجا پیدا کنید.

نام برند کشور سازنده ویژگی مزیت
الکتروژن ایرانی بدنه استیل، پروانه استیل قیمت ارزان
NC ایران بدنه استیل و آلومینیوم، پروانه استیل نفوذپذیری آب در این مدل صفر است
هیوندای تحت لیسانس کره تولید چین بدنه آلومینیوم (مقاوم در برابر خوردگی) ارتفاع هد تا 52 متر
استریم چین دارای فلوتر، بدنه آلومینیوم، پروانه استیل و دارای موتور الکترومغناطیسی در مدل و قیمت مختلف به بازار عرضه می‌شود
جهان پمپ ایران بدنه استیل، پروانه چدنی حداکثر ارتفاع هد 95 متر
AMC چین بدنه پلاستیکی، استیل دارای پمپ‌های طبقاتی
پدرولا ایتالیا بدنه تکنوپلیمر، استیل، شافت استیل استنلس طول عمر بالای دستگاه

برندهای پمپ کفکش موجود

دیگر برندهای موجود در آبادیزل عبارت است از:

 1. شیمجه: تولید چین
 2. دیانا: چین
 3. دنا پمپ: ایران
 4. فدک پمپ: ایران
 5. رادپمپ: ایران

قیمت پمپ کف‌کش استخر

قیمت پمپ کف‌کش استخر

قیمت کفکش استخر در بازار دارای نوسان شدید است. کالاهای وارداتی تابع دلار بوده و با کاهش و افزایش قیمت دلار، قیمت این کالاها نیز دچار نوسان می‌شود. در مورد برندهای ایرانی نیز بازار دچار نوسان است. قیمت مواد اولیه مثل استیل و آلومینیوم وابسته به دلار است و با هر نوسان قیمتی کالای ایرانی نیز دچار نوسان می‌شود.

آبادیزل، دارای فروش پمپ کفکش به صورت مستقیم است و در این میان واسطه‌ای وجود ندارد تا قیمت پمپ کف کش افزایش پیدا کند. شما می‌توانید هر نوع برندی را که مد نظر دارید به صورت آنلاین از این شرکت خریداری کنید.

جدول انتخاب پمپ کفکش

در جدول زیر مشخصات پمپ کفکش دو اینچی و پمپ کفکش سه اینچی پمپ کفکش پنج اینچی و پمپ کفکش هشت اینچی و پمپ تک فاز و پمپ سه فاز را مشاهده می کنید.

گروه

نوع پمپ

قدرت موتور

حداکثر آمپر

ولتاژ

خازن

دور موتور

حداکثر آبدهی

حداکثر ارتفاع

حداکثر ذرات معلق

حداکثر غوطه وری

تعداد پروانه

دهانه خروجی

وزن

HP

KW

A

V

UF

RPM

Lit/Min

M

MM

M

اینچ

KG

کفکش دو اینچ

تک فاز

3.3

2.5

12

220

40

2800

470

32

3

10

2

2"

29

سه فاز

3.3

2.5

5

380

……

2800

170

32

3

10

2

2”

29

تک فاز

3.3

2.5

14

220

50

2800

440

45

3

10

3

2”

36

سه فاز

3.3

2.5

6.5

380

……

2800

440

45

3

10

3

2”

33

تک فاز

4

3

19

220

100

2800

440

60

3

10

4

2”

38

سه فاز

4

3

8

380

……

2800

440

60

3

10

4

2”

35

سه فاز

4.6

3.5

9

380

……

2800

430

75

3

10

5

2”

39

کفکش سه اینچ

تک فاز

3.3

2.5

14

220

50

2800

720

32

5

10

2

3”

31

سه فاز

3.3

2.5

5

380

……

2800

720

32

5

10

2

3”

31

تک فاز

4

3

20

220

50

2800

710

45

5

10

3

3”

36

سه فاز

4

3

8

380

......

2800

710

45

5

10

3

3”

35


نکات مهم در نصب و نگهداری پمپ کف کش

 • صافی پمپ، بسته به نوع سیال طی دوره های مشخص زمانی می بایست بازرسی فنی گردد.
 • تحت هیچ عنوان برای جابجایی از کابل برق متصل به پمپ استفاده ننمایید و فقط از حلقه زنجیری بالای موتور استفاده کنید.
 • بلبرینگ های شیار عمیق این محصولات دارای محفظه گریس بوده و می بایست هر از چند گاهی بازبینی و با گریس تمیز پر گردند.
 • غالبا در بالای کف کش ها پیچی به منظور افزودن روغن وجود دارد که حدودا 4-3 لیتر روغن در مخزن آن می ریزند.
 • دوره زمانی تعویض روغن این محصولات 4000 ساعت کاری می باشد، در زمان تعویض می بایست رنگ روغن زرد باشد که نشانه سلامت مکانیکال سیل است و در صورت نفوذ اب به درون پمپ می بایست مکانیکال سیل تعویض گردد.
 • در صورت عدم اطلاع از نوع روغن مورد نیاز محصول، می توانید از روغن های SAE10W و SAE20W استفاده نمایید.
 • مهمترین نکته در نصب پمپ کفکش کنترل املاح آب می باشد؛ زیرا کف کش ها قادر به پمپاژ آب تمیز با املاح کم هستند و باید به ماکزیمم قطر ذرات عبوری تعیین شده برای هر مدل در کاتالوگ مربوطه آن ها توجه کرد.

نکات مهم در نصب و نگهداری پمپ کف کش

 • انتخاب پمپ کف کش با ارتفاع مناسب اهمیت زیادی دارد؛ زیرا حداکثر ارتفاع نوشته شده برای آن ها در دبی صفر درنظر گرفته شده است. به همین دلیل باید کفکش با ارتفاع بیشتر از آنچه مورد نیاز است انتخاب شود.
 • در بعضی مواقع پمپ ها نیاز به هواگیری دارند که این کار باید بوسیله نیروهای مجرب انجام گیرد.
 • هر پمپ کف کش حداکثر عمق غوطه وری دارد که باید هنگام استفاده و نصب مورد توجه قرار گیرد.
 • پمپ های کفکش، دست کم باید 30-20 سانتی متر از کف محل نصب فاصله داشته باشد.
 • یکی از نکات مهم در اجرا و نصب کفکش ها این است که نباید در خروجی آن سایز تغییر کند و تبدیل زده شود. اگر امکان پذیر نباشد بهتر است تا حدود 2 متر با سایز خروجی کف کش لوله کشی و سپس سایز آن تغییر داده شود تا به موتور فشار نیاید و نسوزد.
 • به ولتاژ برق برای پمپ کردن سیال توسط کفکش ها باید توجه کرد زیرا کم بودن ولتاژ سبب آسیب به پمپ و نیم سوز شدن آن می گردد.

خرید پمپ کف کش از فروشگاه آبادیزل

خرید پمپ کف کش از فروشگاه آبادیزل

تنوع برند، وجود دستگاه‌های تقلبی و اختلاف قیمت در فروشگاه‌های عرضه‌کننده کف‌کش موجب شده است خریدار با یک چالش اساسی در زمان خرید پمپ کف کش روبرو شود.

شرکت آبادیزل واردکننده اصلی کف‌کش این امکان را فراهم آورده است تا خریداران هر لحظه بتوانند از قیمت و مشخصات فنی دستگاه‌های موجود در سایت اطلاع کسب کنند. کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید.

فروش پمپ کف کش با تضمین کیفیت

فروش پمپ کف کش با تضمین کیفیت

آنچه برای ما مهمتر از فروش کف کش استخر است، رضایت مشتری است؛ لذا خرید کفکش در آبادیزل تضمین شده است.

وسواس در انتخاب برند از سوی کارشناسان فروش منجر به عرضه محصولاتی می‌شود که تمام دستگاه‌ها قبل از عرضه نمره قبولی گرفته و سپس در فروشگاه برای مشتری موجود شوند. پس با اطمینان خاطر، خرید پمپ کفکش را انجام دهید.

خرید پمپ کفکش آبادیزل

خرید پمپ کفکش آبادیزل

گروه صنعتی آبادیزل امیدوار است توانسته باشد با این مطالب تمام سوال های ذهنی شما عزیزان را برطرف کرده باشد و با راهنمایی درست از به وجود آمدن هرگونه مشکل جلوگیری کند.

برای مشخصات فنی و قیمت پمپ کفکش و قیمت پمپ آب لجن کش و ارزان ترین پمپ کفکش و ارزان ترین پمپ لجن کش با کارشناسان ما که تجربه بالایی در این زمینه دارند مشورت کنید. تا از بهترین و مناسب ترین نوع پمپ برخوردار شوید.

faq

تنوع برند، وجود دستگاه‌های تقلبی و اختلاف قیمت در فروشگاه‌های عرضه‌کننده کف‌کش موجب شده است خریدار با یک چالش اساسی در زمان خرید پمپ کف کش روبرو شود.

شرکت آبادیزل واردکننده اصلی کف‌کش این امکان را فراهم آورده است تا خریداران هر لحظه بتوانند از قیمت و مشخصات فنی دستگاه‌های موجود در سایت اطلاع کسب کنند. کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید.

آنچه برای ما مهمتر از فروش کف کش استخر است، رضایت مشتری است؛ لذا خرید کفکش در آبادیزل تضمین شده است.

وسواس در انتخاب برند از سوی کارشناسان فروش منجر به عرضه محصولاتی می‌شود که تمام دستگاه‌ها قبل از عرضه نمره قبولی گرفته و سپس در فروشگاه برای مشتری موجود شوند.

پس با اطمینان خاطر، خرید پمپ کفکش را انجام دهید.

گروه صنعتی آبادیزل امیدوار است توانسته باشد با این مطالب تمام سوال های ذهنی شما عزیزان را برطرف کرده باشد و با راهنمایی درست از به وجود آمدن هرگونه مشکل جلوگیری کند.

برای مشخصات فنی و قیمت پمپ کفکش و قیمت پمپ آب لجن کش و ارزان ترین پمپ کفکش و ارزان ترین پمپ لجن کش با کارشناسان ما که تجربه بالایی در این زمینه دارند مشورت کنید. تا از بهترین و مناسب ترین نوع پمپ برخوردار شوید.

 • صافی پمپ، بسته به نوع سیال طی دوره های مشخص زمانی می بایست بازرسی فنی گردد.
 • تحت هیچ عنوان برای جابجایی از کابل برق متصل به پمپ استفاده ننمایید و فقط از حلقه زنجیری بالای موتور استفاده کنید.
 • بلبرینگ های شیار عمیق این محصولات دارای محفظه گریس بوده و می بایست هر از چند گاهی بازبینی و با گریس تمیز پر گردند.
 • غالبا در بالای کف کش ها پیچی به منظور افزودن روغن وجود دارد که حدودا 4-3 لیتر روغن در مخزن آن می ریزند.
 • دوره زمانی تعویض روغن این محصولات 4000 ساعت کاری می باشد، در زمان تعویض می بایست رنگ روغن زرد باشد که نشانه سلامت مکانیکال سیل است و در صورت نفوذ اب به درون پمپ می بایست مکانیکال سیل تعویض گردد.
 • در صورت عدم اطلاع از نوع روغن مورد نیاز محصول، می توانید از روغن های SAE10W و SAE20W استفاده نمایید.
 • مهمترین نکته در نصب پمپ کفکش کنترل املاح آب می باشد؛ زیرا کف کش ها قادر به پمپاژ آب تمیز با املاح کم هستند و باید به ماکزیمم قطر ذرات عبوری تعیین شده برای هر مدل در کاتالوگ مربوطه آن ها توجه کرد.
 • انتخاب پمپ کف کش با ارتفاع مناسب اهمیت زیادی دارد؛ زیرا حداکثر ارتفاع نوشته شده برای آن ها در دبی صفر درنظر گرفته شده است. به همین دلیل باید کفکش با ارتفاع بیشتر از آنچه مورد نیاز است انتخاب شود.
 • در بعضی مواقع پمپ ها نیاز به هواگیری دارند که این کار باید بوسیله نیروهای مجرب انجام گیرد.
 • هر پمپ کف کش حداکثر عمق غوطه وری دارد که باید هنگام استفاده و نصب مورد توجه قرار گیرد.
 • پمپ های کفکش، دست کم باید 30-20 سانتی متر از کف محل نصب فاصله داشته باشد.
 • یکی از نکات مهم در اجرا و نصب کفکش ها این است که نباید در خروجی آن سایز تغییر کند و تبدیل زده شود. اگر امکان پذیر نباشد بهتر است تا حدود 2 متر با سایز خروجی کف کش لوله کشی و سپس سایز آن تغییر داده شود تا به موتور فشار نیاید و نسوزد.
 • به ولتاژ برق برای پمپ کردن سیال توسط کفکش ها باید توجه کرد زیرا کم بودن ولتاژ سبب آسیب به پمپ و نیم سوز شدن آن می گردد.

انتقال سیالات کار ساده‌ای نیست؛ به‌ خصوص وقتی قرار است مایعات از عمق مخزنی به سطحی بالاتر جابه‌جا شود.

اما یکی از وسایلی که کار را راحت کرده است، پمپ مستغرق در آب است که به آن پمپ کف کش می‌گویند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
محمد زادپور
ارسال شده در : یکشنبه 28 آبان 1402

سلام پمپ کفکش امبرا بهتر است یا کفکش الکتروژن؟ با تشکر

arash.as434@gmail.com
ارسال شده در : شنبه 04 آذر 1402

سلام هرکدام از این برندها ویژگی ها و کارایی ها و مدل های منحصر به فرد خودشان را دارند برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه مورد نظر مراجعه نمایید.

امید ستارزاده
ارسال شده در : چهارشنبه 24 آبان 1402

با سلام یک موتور برق کیفی بی صدا با توان موتور 1250 برای دستگاه قهوه ساز می خواهم. شما چه موتوری را پیشنهاد میکنید؟

Aco.T21co@gmail.com
ارسال شده در : چهارشنبه 24 آبان 1402

سلام جناب ستارزاده،بهتر است از موتور برق جیانگ دانگ 4 کیلووات استفاده کنید.

محمود علوی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 09 آبان 1402

سلام پمپ کف کش دست دوم وجود دارید؟

arash.as434@gmail.com
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 آبان 1402

سلام مجموعه آبادیزل تمام محصولاتش به صورت آکبند میباشد، و در برند های آلما،داب، لوارا، پنتاکس، ابارا، پدرولا، استریم، دیانا، اسپیکو، جهان، رادپمپ، بهارپمپ، فدک و.... پمپ کفکش عرضه میکند. شما میتوانید با قیمت پمپ کفکش دست دوم، کفکش نو بخرید. در صورت تاکید در خرید پمپ کفکش دست دوم با شماره تماس های درج در سایت تماس حاصل فرمایید.