شرکت بازرگانی مهندسی آبادیزل

موتور برق

قیمت :
6,500,000
تومان
قیمت :
7,500,000
تومان
قیمت :
5,800,000
تومان
قیمت :
3,000,000
تومان
قیمت :
7,500,000
تومان
قیمت :
8,000,000
تومان
قیمت :
25,000,000
تومان
قیمت :
8,000,000
تومان

موتور برق یا همان ژنراتور مولد الکتریکی که قادر است انرژی مکانیکی حاصل از سوخت بنزین، گازوئیل، گاز و نفت را به انرژی الکتریسیته تبدیل کند.

برای گرفتن قیمت موتور برق با کارشناسان آبادیزل تماس بگیرید.

موتور برق همان موتور ژنراتور به ژنراتورهای کوچک هواخنک و پرتابل تقسیم می شود. جشنواره فروش انواع موتور برق با تخفیف ویژه 02133992294.

موتور برق ها از دو قسمت اصلی موتور و دینام، جهت تولید برق اضطراری تشکیل شده اند. مکانیزم قسمت موتور آن بسته به نوع سوخت متفاوت است و موتور برق ها با توجه به توان های مختلف می توانند کاربری مختلفی داشته باشند.

موتور برق به طور کلی برای مواقع قطعی برق کاربرد دارد. ولی در برخی موارد به عنوان نیروی اصلی استفاده می‌شوند، در این مواقع از ژنراتور دائم‌کار استفاده می شود.

به طور کلی هر کجا نیاز به تامین انرژی برق داشته باشیم، از موتور برق  استفاده می‌کنیم. کاربردهای موتور برق را می‌توانید در مراکز صنعتی، بیمارستان‌ها، هتل‌ها، منازل و... برای تامین انرژی در مواقع ضروری ببینید.

انواع موتور برق

موتور برق ها انواع مختلفی دارند، که بر اساس ویژگی های مختلف آنها دسته بندی میشوند. در ادامه موتور برق ها را بر چند اساس دسته بندی میکنیم.

موتور برق ها از نظر سوخت مصرفی به سه دسته تقسیم می‌شوند که هر کدام را به طور جداگانه مورد بررسی قرار می‌دهیم.

موتور برق گازسوز

ساختار موتور برق و مکانیزم موتور رق گازسوز به گونه ای طراحی شده است که کم‌مصرف باشد، و باعث کاهش آلودگی هوا شود. این نوع ژنراتورها همچنین هزینه‌های کمتری نسبت به نوع بنزینی دارند.

موتور برق بنزینی

موتور برق‌ های بنزینی پرکاربردترین نوع موتور برق هستند. این نوع ژنراتور برای کارکردن در مکان‌هایی که دسترسی به گاز وجود ندارد بسیار مناسب است. نکته مهمی که در میان اطلاعات در مورد موتور برق بنزینی باید به خاطر داشته باشید این است که موتور برق بنزینی با توجه به نوع سوخت خود گازهای اکسید کربن و دی اکسید کربن تولید می‌کند. در نتیجه، این موتورها باید در فضای باز استفاده شوند تا موجب خفگی نشوند.

موتور برق دیزلی گازوئیلی

در موتورهای بنزینی سوخت به کمک جرقه شمع مشتعل می‌شود؛ اما در موتورهای دیزلی مشتعل کردن سوخت با هوا در دما و فشار معین انجام می‌شود. اطلاعات در مورد موتور برق دیزلی نیز بسیار جالب توجه است. این مولدها حجم و صدای بیشتری دارند، اما راندمان آنها نیز بالاتر است. به همین دلیل موتورهای با قدرت بالا تنها دیزلی ساخته می‌شوند، و در مولدها با قدرت پایین از موتورهای بنزینی (موتور برق) استفاده می‌شود. در ادامه موتور برق ها را بر چند اساس دسته بندی میکنیم.

موتور برق دوگانه سوز

موتور برق انوع موتور برق دوگانه سوز موجود در بازار : در حال حاضر در بازار ایران دو دسته موتور دوگانه سوز وجود دارد دسته اول موتور برق های بنزینی سوز هستند که بصورت دستی سوخت گاز اضافه شده است در این روش طبیعتا هزینه کمتری مشتری پرداخت میکند اما خوب توان موتور برق هم حدود ۲۰ درصد افت خواهد داشت در گاز شهری به عنوان مثال اگر موتور برق بنزینی شما ۱۸ اسب با توان ۷ کیلووات باشد زمانی که لوازم گازسوز کردن را به موتور اضافه می‌کنید توان موتور به ۵.۵ کیلووات کاهش پیدا می‌کند اما به نسبت هزینه برای اکثر مشتریان به صرفه می‌باشد. در ادامه موتور برق ها را بر چند اساس دسته بندی میکنیم.

در دسته دوم موتور برق های پایه دوگانه می‌باشند که سوخت اول آنها (گاز شهری city gas و گاز مایع liquid gas) است و سوخت دوم بنزین است که طبیعتا قیمت آنها دوبرابر موتورهای برق تک سوز بنزینی است

نکته مهم : تمام موتور برق های موجود در ایران سوخت پایه آنها بنزین است در نتیجه سوخت دوم باید گاز مایع باشد و با گاز شهری به خوبی کار نمی‌کند.

انواع موتور برق بر اساس مکانیزم راه اندازی

موتور برق ها بسه به نوع و مکانیزمی که دارند کاربرد ها و تفاوت های مختلفی دارند که در ادامه به انواع آن ها اشاره خواهیم کرد.

دستی یا هندلی 

این مکانیزم معمولا در موتور برق‌ های بنزینی کوچک استفاده می‌شود و همان طور که از نامش مشخص است نیاز به نیروی انسانی دارد.

استارتی

در موتور برق‌های بزرگ استفاده شده و پس از چرخاندن سوئیچ انرژی ذخیره شده در باتری، باعث روشن شدن موتور برق می‌شود. لازم به ذکر است که در تمامی موتور برق‌ها سیستم هندلی وجود دارد و در برخی از سیستم‌های راه اندازی موتور برق‌ها تلفیقی از مکانیزم راه اندازی استارتی و هندلی (دستی) می‌باشد.

تابلوی برق اضطراری امر جنسی

در این مکانیزم زمانی که برق قطع می‌شود تابلو به موتور برق فرمان روشن شدن می‌دهد. پس از گذشت حدود ۱۰ ثانیه به صورت خودکار موتور برق روشن شده و جریان الکتریسیته را وارد مدار می‌کند. این مکانیزم در ساختمان‌ها و مکان‌هایی که نیاز به وصل سریع برق اضطراری دارند مورد استفاده قرار می‌گیرد مانند بیمارستان ها و مراکز پزشکی، فروشگاه‌ها، سالن‌های ورزشی و مراکز صنعتی و غیره.

انواع موتور برق بر اساس برق مصرفی

موتور برق ها بر اساس برق مصرفی به دو دسته تک‌ فاز و سه‌ فاز تقسیم می‌شوند؛ که در ادامه به توضیح آنها خواهیم پرداخت.

موتور برق تک فاز

برق متناوبی که در پریز برق ساختمان است برق تک فاز است. در ایران از ولتاژ استاندارد ۲۲۰ ولت و فرکانس ۵۰ هرتز استفاده می‌شود.

موتور برق سه فاز

این نوع برق بر خلاف برق تک فاز، سه عدد فاز و یک عدد نول وجود دارد که توسط مینیاتوری سه فاز به سیستم وارد می‌شوند. در برق سه فاز هر زمان که جریان برق مصرفی سه فاز ۳۸۰ ولت باشد، به سادگی می‌توان از موتور برق سه فاز متناسب با توان مورد نیاز استفاده کرد.

انواع موتور برق از نظر شاسی

یکی از رایج ترین تجهیزات برق اضطراری در ساختمان ها موتور برق یا ژنراتور هستند که در زمان قطعی برق شهری،می تواند در مدار قرار گرفته و برق مورد نیاز را از طریق سوخت گاز، بنزین و یا گازوئیلی خود تامین کنند.

موتور برق‌ها از لحاظ شاسی به دو دسته کانوپی دار و بدون کانوپی (اوپن) تقسیم می‌شود.

موتور برق دارای جریان یکسان

اگر موتور برق برای مکان هایی است که لوازم حساس به نوسانات برق وجود دارد، باید حتما سراغ موتور برق هایی بروید که دارای سیستم AVR هستند. این سیستم قابلیت یکسان سازی نوسانات برق را بر عهده دارد و باعث طول عمر لوازم شما می شوند.

انواع موتور برق اینورتری

موتور برق اینورتری به ۳ دسته کلی تقسیم بندی می شود که از لحاظ سایز با یکدیگر تفاوت دارند‌. پس لازم است که قبل از خرید به این نکته توجه نموده و نمونه ای متناسب با نیاز خود، خریداری کنید.

موتور برق اینورتر سایز بزرگ

 این مدل، وزن بالایی داشته و همراه چرخ ساخته و به فروش می رسد. توان موتور برق اینورتر سایز بزرگ، ۵۰۰۰ وات به بالا بوده و با برق ۲۲۰۰ ولتاست. بنابراین گزینه مناسبی برای مصارف خانگی است.

موتور برق اینورتر سایز متوسط

توان تولید شده توسط این مدل از موتور برق، بین ۲۵۰۰ تا ۴۰۰۰ واتاست. همچنین موتور برق اینورتر سایز متوسط، وزن بالایی نداشته و وسایل و تجهیزات در این مدل، به طور مستقیم به موتور برق وصل می شوند.

موتور برق اینورتر سایز کوچک

این مدل از موتور برق اینورتر، گزینه مناسبی برای روشن نمودن وسایل الکتریکی مانند شارژر و روشنایی می‌باشد.

موتور برق اینورتر سایز کوچک، تا ۲۰۰۰ وات توان تولید نموده و میتوان به راحتی آن را جابجا کرد.

البته توصیه می کنیم که از کاربرد این مدل در فضای بسته اجتناب کنید. زیرا با انتشار گاز مونوکسید کربن، سبب مسمومیت شما می شود.

تخمین توان موتور برق

 لازم به ذکر است که اگر بار شما خازنی و یا حتی ماینر است باید دقت کنید که شما به یک رگولاتور و یک بانک سلفی احتیاج دارید. توجه کنید  که تمام این محاسبه ها برای این است که شما انتخاب درستی برای خرید موتور برق داشته باشید. زیرا اگر یک موتور برق با توان پایین و کم بخرید این موتور برق عملا به کار شما نمی آید و از طرف دیگر اگر یک موتور برق با توان خیلی بالا بخرید باز هزینه ی الکی کرده اید و پول خود را هدر داده اید. قبل از هر کاری نام مصرف کننده ها را به ترتیب بنویسید البته می توانید این دسته بندی را بر حسب تک فاز و یا سه فاز بودن آن ها بنویسید.

باید بر روی هر کدام از این مصرف کننده ها ویژگی هایشان را این که چند اسب بخار، چند آمپر و چند کیلو وات هستند را بنویسید.  از این اطلاعات می توانید برای این محاسبات کمک بگیرید برای به دست آوردن کیلو وات باید اسب بخار را در۷۳۶/ ضرب کنید. برای محاسبه ی آمپر سه فاز می توانید کیلو وات سه فاز را در ۸/۱ ضرب کنید تا عدد مورد نظر به دست بیاید. برای محاسبه ی آمپر تک فاز نیز باید ضریب کیلو وات تک فاز را در ۴/۴ ضرب کنید.

  هنوز کار تمام نشده است قطعا می دانید که موتور برق همان لحظه برق تولید می کند و به برق شهری متصل نیست شما باید توان مصرف کننده هایی که توان زیادی مصرف نمی کنند را با ضریب یک بشناسید علاوه بر این موتور های اینورتر را نیز یک در نظر بگیرید. باید موتور های الکترونیکی را که راه اندازی مستقیم دارند ۵/۲ در نظر بگیرید و هم چنین موتور های دو ضرب را ۷/۱ در نظر بگیرید‌ پس از انجام این محاسبات عدد ها را بر حسب تک فاز و یا سه فاز بودن  جمع می کنیم و بعد  از آن عدد سه فاز را به خود ۳ تقسیم می کنیم. نتیجه هر چه که شد  آن را با عدد ب  حسب ۳ فاز جمع می کنیم.  برای تبدیل عدد به KVA  نیز این محاسبات را انجام می دهیم.اگر بخواهیم کیلو وات سه فاز را به دست آوریم باید آمپر سه فاز را در ۸/۱ تقسیم کنیم و برای محاسبه KVA آمپر سه فاز بر ۴۴/۱ تقسیم می کنیم.

دسته بندی با توجه به میزان کار 

اگر شما فروشگاه دارید و در زمان قطع جریان برق اصلی،  به دنبال یک منبع برق هستید که بتوانید دستگاه کارت خوان و چند عدد روشنایی را راه اندازی کنید،خرید مدل 1 کیلووات مناسب شمااست. اگر برای مصارف خانگی می خواهید 3 کیلووات تا 5.5 کیلووات مناسب شما برای تامین برق خانهاست.

و در پایان اگر برای کار های سنگین مثل ساختمان سازی نیاز به تامین برق دارید، مدل های 8 کیلووات به بالا مناسب شمااست و شما میتوانید وسایلی مانند بالابر مصالح ساختمانی، بتونیر و دستگاه جوش را روشن کنید و استفاده کنید.

قیمت موتور برق 

همانطور که پیشتر نیز اشاره شد موتور برق متشکل از یک ژنراتور الکتریکی و یک موتور است. موتور برق ها براساس نوع سوخت موتور طبقه بندی می شوند :

  • موتور برق دیزلی
  • موتور برق بنزینی
  • موتور برق گازی
در ادامه به ویژگی‌های انواع مختلف می پردازیم تا بتوانید انتخاب مناسبی برای خرید موتور برق داشته باشید.  

قیمت انواع موتور برق دیزلی یا گازوییلی

دیزل یا گازوئیل سوخت این وسیله است. دستگاه دیزلی با سیستم احتراق داخلی کار می‌کند.  قیمت موتور برق دیزلی و نگهداری این نوع موتور برق نسبت به موتور برق بنزینی پایین‌تر است. موتور برق دیزلی در مواردی که ظرفیت بالاتر از 5KW است کاربرد دارد. 

 در این نوع مولد برق، با فشرده سازی سوخت و هوا احتراق ایجاد می شود، اما زمانی که هوا بسیار سرد است ممکن است در مرحله فشرده سازی دمای هوا به اندازه ی کافی برای مشتعل کردن سوخت کافی نباشد در نتیجه بهتر است برای مناطق سردسیر اقدام به خرید موتور برق گاز دیزلی با گرمکن انژکتور نمایید. برای اطلاع از قیمت موتور برق و مشاوره قبل از خرید با کارشناسان فروشگاه آبادیزل در تماس باشید.

قیمت موتور برق بنزینی

پرکاربردترین نوع موتور برق بنزینی است. سوخت این دستگاه بنزین است از این رو به این دستگاه بنزینی گفته می‌شود. قیمت موتور برق بنزینی نسبت به سایر انواع موتور برق ها بسیار مقرون به صرفه نیز هست. بعضی از دستگاه‌های موتور برق‌ بنزینی با مخلوط سوخت بنزین و اتانول روشن می‌شوند پس هنگام خرید موتو برق بنزینی به این نکته توجه کنید.

قیمت موتور برق گازی

موتور برق گازی می‌تواند با گاز CNG و LPG کار کند. طول عمر موتور برق گازی و بی‌خطر بودن این دستگاه از جمله مزایایی است که باعث می‌شود عده ی زیادی از افراد اقدام به خرید موتور برق گازی نمایند همچنین قیمت موتور برق گازی نسیت به امکانات آن بسیار مناسب است.

قیمت موتور برق بنزینی استارتی

موتور برق ها را می توان از نظر سیستم روشن و خاموش شدن به موتور برق استارتی و هندلی تقسیم بندی کرد. این مدل استارتی با دکمه استارت تعبیه شده بر روی خود به‌راحتی روشن و خاموش می‌شوند. قیمت موتور برق استارتی در مقایسه با سایر موتور برق ها بسیار ایده آل است و به راحتی می توانید این دستگاه را خریداری نمایید.

قیمت موتور برق تک فاز 

موتور برق تک‌فاز برای مصارف خانگی و یا مکان‌هایی که نیاز به برق 220 ولت دارند استفاده می‌شود. برای تولید برق در موتور برق تک‌فاز، جریان متناوب DC به AC تبدیل می‌شود که توان الکتریکی از طریق القای مغناطیسی انجام می‌شود. برای اطلاع از قیمت موتور برق تک فاز بنزینی و موتور برق تک فاز با کارشناسان شرکت آبادیزل در تماس باشید.

قیمت موتور برق سه فاز بنزینی و گازوئیلی

موتور برق سه‌فاز موتور قوی‌تری نسبت به موتور برق تک‌فاز است. جریان برق در موتور برق سه فاز 380 ولت است. موتور برق‌ سه فاز به شکل اتوماتیک به سیستم برق متصل است و در لحظه قطع برق فوراً برق را در مدار به جریان می‌اندازد. قیمت موتور برق سه فاز بی صدا در مقایسه با کاربردهای آن بسیار مقرون به صرفه است و خریداران با خیالی آسوده می توانند اقدام به خرید موتور برق سه فاز نمایند.

قیمت موتور برق چینی

حداقل 10 سالی است که موتور برق های چینی وارد بازارهای دنیا شده اند. در این مدت چینی ها روز به روز کیفیت محصولات خود خصوصا موتور برق که محصولی حساس است را ارتقاع داده و به کیفیت مطلوبی نیز رسیده اند، در این بین کارخانه های نیز پا را فراتر گذاشته و به استاندارهای روز دنیا رسیده بشکلی که اکنون محصولات خود را در ژاپن ، اروپا و آمریکا بفروش میرسانند. این کارخانه ها عموما” در شهر چنگ چینگ که بهترین محصولات موتوری در چین است تولید میشود، مانند کارخانه هواسدان، سنسی، راتو، لانسین کارخانه های با کیفیت  و برتر چین است.

قیمت موتور برق های چینی نسبت به محصولات ژاپنی و اروپایی بسیار مناسب تر است.

تفاوت موتور برق های بنزینی و گازوییلی دیزلی و گازی

موتور برق ها هر کدام کاربرد ها و تفاوت های خاص خود را دارد در جدول زیر به مشخصات فنی موتور برق ها می پردازیم.

معیار
موتور برق بنزینی
موتور برق دیزلی(گازوییلی)
راندمان(خروجی - بهینه) 
راندمان سوخت بالاتر
قیمت بالای بنزین
قیمت پایین گازوییل
آزاد کردن انرژی بیشتر به ازای سوخت کمتر
طول عمر
طول عمر کمتر به دلیل فشار ناشی از احتراق
طول عمر بیشتر به دلیل فشار کمتر ناشی از احتراق
وزن
پرتابل بودن و قابلیت جابه جایی آسان تر
وزن سنگین تر به دلیل حجیم بودن موتور و قابلیت جا به جایی سخت تر
مصرف سوخت
مصرف سوخت پایین تر
مصرف سوخت بالاتر
میزان صدا
ایجاد سروصدای کمتر و مناسب بودن برای مناطق مسکونی
ایجاد سروصدای بیشتر به دلیل حجیم بودن موتور
تعمیر و نگه داری
آسانی کاربری و نگه داری موتور برق های بنزینی
کاربری، تعمیر و نگه داری موتور برق های دیزلی سخت تر است و نیاز به اپراتور متخصص دارد
سیستم خنک کننده
هواخنک
هواخنک

موتور برق خانگی

موتور برق‌ خانگی های از نوع موتور برق اضطراری هستند به طوری که در زمان قطعی برق، شروع به‌کار کرده و برق تولید می‌کنند. موتور برق های خانگی در سوپرمارکت‌ها، کارگاه‌های کوچک تولیدی و... کاربرد دارد. برای خرید موتور برق خانگی با کارشناسان آبادیزل همراه باشید و از قیمت موتور برق خانگی آگاه باشید.

موتور برق بی صدا سایلنت

موتور برق بی صدا یا موتور برق سایلنت به دستگاهی اتلاق می شود که در فاصله هفت متری صدایی کمتر از 70-65 دسی بل تولید کند که بر اساس این استاندارد موتور برق های کیفی، موتور برق های اینورتری، موتور برق های کوچک مسافرتی در این دسته قرار می گیرند اما به این معنی نیست که این دسته از موتور برق ها کاملا سایلنت یا بی صدا هستند بلکه کمپانی های تولید کننده موتور برق صدای آن را به طرز چشمگیری کاهش داده اند.

همچنین این دسته از موتور برق ها به طور معمول ابعاد و وزن کمی دارند که قابلیت حمل آن را بالا می برد، قابلیت ایجاد جریان بدون تلرانس و پایدار را دارند(اینورتری)، مصرف سوخت بسیار کم و طول عمر بالایی دارند که آنها را به گزینه ای عالی برای منازل مسکونی، بیمارستان ها، کمپینگ، پیکنیک و مسافرت ها تبدیل کرده است.

بهترین موتور برق کدام است؟

یکی از متداول ترین سوال کاربران در هنگام خرید موتور برق انتخاب بهترین موتور برق ممکن است که به طور معمول باعث سردرگمی خریداران می شود که از بین برندهای مطرح بازار و موتور برق های درجه عالی، درجه اول و درجه دوم به سراغ کدام آنها بروند. بدیهی است که برند های درجه عالی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و پشتیبانی پس از فروش قدرتمند تر و گارانتی معتبرتری نیز دارند  اما از طرفی قیمت بالاتری نیز داراهستند.

کارشناسان آبادیزل مهمترین فاکتور در انتخاب بهترین موتور برق بازار را نیاز شما می دانند و این تیتر را به مناسب ترین موتور برق مناسب شما بازنویسی می کنند زیرا در بسیاری از موارد موتور برق های درجه اول و درجه دوم نیز می توانند پاسخ گوی نیاز های شما باشند.

از این رو آبادیزل مفتخر است که با بهره بردن از کارشناسان و تکنسین های فنی خود به شما خریداران عزیز مشاوره فنی دهد و پاسخ گوی ابهامات و سوالات شما باشد و شما را در انتخاب بهترین و مناسب ترین موتور برق ممکن راهنمایی کنند فقط کافیست تا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

معرفی برندهای معتبر موتور برق

برندهای مختلفی در حوزه موتور برق در بازار فعالیت میکنند که در ادامه بهترین آنها را خدمت شما معرفی میکنیم.موتور برق جیانگ دانگ، هیوندای، لیفان، استریم، دیانا، راتو، واکسون، کامینز، کوپ، هوندا المکس، یوکوهاما، هیروپاور، یاماها، روبین، لانسین، لان تاپ، سنسی، پوتر، فیرمن، دوو، یانمار، پراماک، رونیکس، توسن، آروا، کوبوتا، آگرو، زیپکو و ... از برترین برندها در حوزه ی موتور برقاست.

نمایندگی فروش موتور برق در ایران

آبادیزل نمایندگی موتور برق در تهران است و سایر شهر ها مانند اصفهان ، شیراز و مشهد و ... را پوشش میدهد.شما می توانید انواع موتور برق نو را از شرکت بازرگانی مهندسی آبادیزل که دارای عاملیت فروش موتور برق های می‌باشد را با بهترین قیمت تهیه نمایید.امروزه موتور برق های مختلفی تولید و وارد بازار می شوند که هر کدام کاربرد و توان های خاص خود را دارند. کارشناسان ما که تجربه بالایی در این زمینه دارند مشورت کنید. تا از بهترین و مناسب ترین نوع موتور برق بهره‌مند شوید.برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در بالای سایت تماس بگیرید و از مشاوران فنی این شرکت درباره ی خرید مناسب ترین مدل این موتور برق‌ها متناسب با نیازتان مشاوره بگیرید.

خرید موتور برق

شرکت مهندسی بازرگانی آبادیزل با کادری مجرب و فنی شما مشتریان عزیز را در جهت خرید موتور برق نو یا صفر متناسب کسب و کارتان مشاوره فنی خواهد داد با کارشناسان ما تماس بگیرید.

انواع موتور برق صفر یا خشک با پلمپ کامل کارخانه در کارتن توسط پیک در تهران و توسط تیپاکس و باربری به تمام نقاط ایران در کمترین زمان ممکن ارسال خواهد شد و برای مشتریانی عزیزی که قصد خرید موتور برق با کیفیت به صورت حضوری دارند ما این امکان را فراهم کرده ایم تا شما بتوانید به صورت حضوری از ما خرید کنید و پس از تست کامل دستگاه، آن را تحویل بگیرید.

شما می توانید انواع موتور برق را از شرکت بازرگانی مهندسی آبادیزل که عامل فروش موتور برق آکبند یا نواست و با بهترین قیمت به مشتریان عزیز ارایه می کند تهیه نمایید.

فروش موتور برق 

خرید موتور برق با کیفیت از آبادیزل یک فرصت است. آبادیزل به فروش موتور برق نو با یک برند خاص فکر نمی‌کند. مهم کمک به مشتری و حل مشکل است. این‌که مشتری چه مشکلی دارد و با چه موتور برقی مشکل او حل می‌شود مهم‌ترین عامل در فروش موتور برق از جانب آبادیزل است. فاکتور دیگری که آبادیزل به آن توجه می‌کند کیفیت موتور برق است. متخصصین آبادیزل با بیش از ده‌ سال تجربه به شما کمک خواهند کرد که موتور برق با کیفیت بالا را انتخاب کنید. هنگام خرید موتور برق مهم‌ترین نکته توان خروجی مورد نیاز سیستم است. این‌که دستگاه، برق چند دستگاه را باید تامین کند؟ سوال اصلی در روش انتخاب موتور برق است.

آبادیزل ارائه‌کننده موتور برق با بهترین قیمت در بازار است. کافی است شما قیمت موتور برق در آبادیزل را با قیمت موتور برق در دیگر صفحات مقایسه کنید تا متوجه شوید آبادیزل مطمئن و حرفه‌ای عمل می‌کند.

برای خرید و مشاوره در مورد انواع موتور برق با ما تماس بگیرید. شماره های تماس :   ۰۲۱۳۳۹۹۲۲۹۴ - ۰۲۱۳۳۹۱۴۰۸۴

faq

موتور برق برای تولید انرژی الکتریکی از احتراق سوخت های فسیلی استفاده می کند که این فرآیند منجر به تولید گاز مونو اکسید کربن می شود لذا کارشناسان آبادیزل توصیه می کنند همیشه موتور برق را در فاصله ای حداقل 6 متری از فضای سکونت افراد قرار دهید.

مدت زمان استاندار برای تعویض روغن موتوربرق هر 50 ساعت یکبار می باشد اما اگر برای بار اول از موتور برق روشن می کنید توصیه می کنیم که پس از 5 ساعت کارکرد روغن آن تعویض شود و سپس هر 50 ساعت یکبار از روغن 40 اتومات برای تعویض  روغن موتور برق استفاده شود.

موتور برق های بنزینی به نسبت دیگر انواع این دستگاه ها پرکاربردتر و پرمصرف تر هستند و برای مناطقی که به گازشهری و یا کپسول دسترسی ندارند، گزینه بسیار مناسبی هستند.
همچنین یکی دیگر از مواردی که سبب کاربرد بیشتر آن ها شده است، بازدهی و کارکرد بسیار خوبیاست که در مدت زمانی طولانی دارند که این عامل سبب افزایش استحکام موتور نیز گردیده است.

تجهیزاتی که می خواهیم توسط موتور برق به صورت همزمان راه اندازی کنیم را تعیین کنیم. یک لیست از میزان وات مصرفی جهت راه اندازی و عملکرد مداوم هر دستگاه تهیه می کنیم (این کار را می توانید از دفترچه راهنمای هر موتور برق تهیه کنید). میزان 10 الی 15 درصد به میزان برق مصرفی خود اضافه کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که موتور برق انتخابی شما دارای قدرت بالاتر از کل مصرف برقی حساب شده باشد.

در صورتی که برای بیمارستان ها، دیتا سنترها، مراکز امنیتی، سرور ها و دیگر مکان هایی که قطعی برق مشکلات و خطرات زیادی را به همراه خواهد داشت، بهتر است تا حتما از نوع اتوماتیک موتور برق ها استفاده داشته باشید که در بین انواع موتور برقی که برایتان بیان شد، نوع گازوئیلی و یا دیزلی مقرون به صرفه ترین نوعاست.

اولین نکته مهم در این زمینه، انتخاب موتور با توان متناسب با نیاز شمااست، زیرا هر چقدر توان موتور برق بالاتر باشد، صدای آن نیز بیشتر است. قرار دادن موتور برق در فاصله دورتر از محل استفاده، قرار گیری موتور برق در سطوح نرم مانند چمن، خاک و سطحی پلاستیکی نیز در کاهش صدا تاثیر گذارند. استفاده از موتور برق کانوپی دار و یا ساخت جعبه چوبی یا فلزی برای قرار دادن موتور برق یکی از بهترین روش های کاهش صدااست.

ژنراتور های گازسوز غیرقابل جابجایی و حمل و نقلهستند و نمی توان از آن ها برای موارد مسافرتی استفاده داشت.

ژنراتورهای گاز طبیعی ابزاری کارآمد برای تولید برق است. می توان از آن برای فراهم کردن سوخت ژنراتورهای قابل حمل و اضطراری استفاده کرد.و گاز طبیعی به عنوان یکی از ارزان ترین و مناسب ترین اشکال سوخت در میان خانواده سوخت های فسیلی برای نیرو دادن به ژنراتورها شناخته می شود.

از نظر قیمت، زغال سنگ تنها سوختی است که از آن ارزان تر است.یکی از بزرگترین معایب استفاده از زغال سنگ این است که منبعی کثیف برای سوختاست.

گاز طبیعی عموماً به وسیله حفاری بدست می آید، همان فرایندی که برای نفت انجام می شود.گاز طبیعی به شکل مایع به مراکز نگهداری مختلف منتقل می شود و در آن ها به حالت گاز تبدیل می شود.پس از آن، از طریق خطوط لوله در دسترس قرار گرفته و می توان آن را در سیلندرهایی نیز خریداری کرد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
موسی پور
ارسال شده در : چهارشنبه 27 دی 1402

سلام. یک موتور برق پرقدرت دیزلی میخواهم. چه برند و مدلی رو پیشنهاد میکنید؟

Aco.T21co@gmail.com
ارسال شده در : یکشنبه 29 بهمن 1402

با سلام. موتور برق دیزلی هوندا المکس و کوپ گزینه های مناسبی هستند

مهتاب دیاری
ارسال شده در : چهارشنبه 29 آذر 1402

با سلام. در مشخصات موتور برق های بنزینی استریم در باره سیستم جلوگیری از نوسانات برق به موردی اشاره نشده است. آیا در این نوع موتور برق ها این سیستم وجود داد؟ و اینکه جنس سیم پیچ های آن از نوع مس یا آلومینیوم است؟

Aco.T21co@gmail.com
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 19 دی 1402

سلام. اگر دنبال موتور برق دارای سیستم نوسان گیر برق AVR و سیم پیچ صد در صد مس و در کل موتور برق با کیفیت تر هستید از برندهای دیگر موتور برق مانند هوندا المکس، جیانگ دانگ، لانسین، دیانا، راتو، کوپ، سنسی، پوتر و ... استفاده نمایید.

محسن صالح نیا
ارسال شده در : یکشنبه 19 آذر 1402

سلام موتور برق میخوام مناسب باشه برای اجاره دادن، چه توان هایی و با چه برندهایی را برای اجاره دادن پیشنهاد می‌کنید؟

arash.as434@gmail.com
ارسال شده در : دوشنبه 27 آذر 1402

سلام برای موتور برق اجاره ای در صورت خرید موتور برق چینی حتما از موتور برق چینی درجه یک خریداری کنید به عنوان مثال برند دیانا، لانسین، جیانگ دانگ، لیفان، سنسی، سان پاور و... استفاده کنید. در صورت داشتن توانایی پرداخت بودجه بیشتر برندهای ژاپنی استفاده کنید.

حسین وکیلی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 14 آذر 1402

سلام وقت تون بخیر موتور برق راتو می‌خوام مناسب باشه برای تامین برق ساختمون نیمه کاره دو طبقه کدوم مدلش مناسبه و با چه توانی ؟ میشه راهنماییم کنیید

arash.as434@gmail.com
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 14 آذر 1402

سلام موتور برق راتو با توان 6 کیلووات به بالا مناسب رفع نیاز شما می‌باشد. موتور برق راتو مدل های 7500 WHB9500 ،WHB 10500،WHBمناسب نیاز شما هستند. درصورت راهنمایی بیشتر و مشاوره خرید میتوانید با شماره تماس های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

رسول حیدری
ارسال شده در : یکشنبه 12 آذر 1402

سلام سرویس تعویض روغن موتور برق چه زمانی باید انجام شود.

arash.as434@gmail.com
ارسال شده در : دوشنبه 13 آذر 1402

سلام به ازای هر 100 ساعت کارکرد نسبت به تعویض روغن موتور برق اقدام کنید.

محسن وحیدیان
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 07 آذر 1402

سلام تعمیرات و سرویس موتور برق در چه بازه زمانی باید انجام بشه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 11 آذر 1402

سلام هر 100 ساعت تعویض روغن و شستشو انژکتور برای سرویس مناسب است

فربد فراهانی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 07 آذر 1402

سلام وقت تون بخیر موتور برق مناسب برای کارگاه های ساختمانی ابزارهایی مثل سنگ فرز، دستگاه جوش اینورتری، بتونیر و غیره چه موتور برقی مناسب هست؟میشه راهنماییم کنید.

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 11 آذر 1402

سلام موتور برق جیانگ دانگ مدل JD-9000-JWE2 با توان 6.5 کیلووات برای روشن کردن ابزار های ساختمانی مناسب است.

مسعود کلامی
ارسال شده در : دوشنبه 06 آذر 1402

سلام موتور برق مناسب برای تامین برق روشنایی اتاقک کانکس چه موتور برقی را پیشنهاد میکنید؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 11 آذر 1402

سلام موتور برق کیفیHG1224 هیوندای یک سیلندر چهار زمانه با تکنولوژی اینورتر 2.4 یا برند های لانسین راتو و سنسی لیفان برای روشنایی کانکس مناسب است.

حسن کلایی
ارسال شده در : شنبه 04 آذر 1402

عرض ادب موتور برق دارای اینورتر AVR باشه و سایلنت هم باشه برای تامین برق دستگاه های صنعتی میخوام. بیزحمت راهنماییم کنید.

arash.as434@gmail.com
ارسال شده در : شنبه 04 آذر 1402

سلام برندهای موتور برق که گفته خواهد با توان های بالا مناسب استفاده کارشما هستند، برندهای موتور برق AVR و سایلنت عبارتند از: جیانگ دانگ، لانسین، هوندا، دیانا، کوپ، پوتر، واکسون و... .

محمد حمیدی
ارسال شده در : شنبه 04 آذر 1402

سلام خدمت عوامل سایت آبادیزل من موتور برق بی صدا یا همون سایلنت میخوام برای تامین برق مطب دندانپزشکی با 4 یونیت، لطفا راهنماییم کنید که چه برند و توانی مناسب هست؟ تشکر

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 11 آذر 1402

سلام موتور برق هوندا SHX2000 و هیوندای HG1224 اینورتر و موتور برق سنسی sc2000i و لانسین LC 2000 i اینورتر و موتور برق راتو R5000i و لیفان1800 برای یونیت دندان پزشکی مناسب است برای اطلاعات بیشتر به صفحه موتور برق های کیفی مراجعه نمایید.

کامران رودباری
ارسال شده در : چهارشنبه 01 آذر 1402

سلام موتور برق مسافرتی چه برندی طول عمر بالایی داره؟

arash.as434@gmail.com
ارسال شده در : چهارشنبه 01 آذر 1402

سلام خدمت شما موتور برق های برند هوندا، هیوندای، سنسی، راتو، واکسون جزو برندهای خوب هستن و طول عمر بالایی دارند.

سینا میناوند
ارسال شده در : چهارشنبه 01 آذر 1402

با عرض سلام و خسته نباشید، از نظر شما کدام یک از دو موتور برق سایلنت 2.4 کیلووات بنزینی H2750iS-A هندلی اینورتر و موتور برق سايلنت 2 کیلووات مدل RH-4792 پیشنهاد می شود؟

Aco.T21co@gmail.com
ارسال شده در : چهارشنبه 01 آذر 1402

با سلام ، جناب میناوند به دلیل صدای کمتر ،بهتر است شما از مدل اینورتری استفاده کنید.

جابری
ارسال شده در : دوشنبه 29 آبان 1402

لیست قیمت موتور برق های با توان 5 کیلووات از برند های خوب خارجی را برای ما ارسال کنید با تشکر

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 29 آبان 1402

لیست قیمت موتور برق ها ارسال شد

احمد رجبی
ارسال شده در : دوشنبه 29 آبان 1402

سلام با کیفیت ترین موتور برق با توان بالا برای ویلا استخردار میخوام کدوم برند مناسبه؟

مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 29 آبان 1402

سلام موتور برق های جیانگ دانگ ، لانسین، هوندا المکس، کوپ، هیوندای گزینه های مناسبی هستند

علی واحدی
ارسال شده در : یکشنبه 28 آبان 1402

ارادت خدمت عوامل سایت آبادیزل ببخشید من یک موتور برق میخواستم که در زمان کارکردن صدای کمتری از خود تولید کنه به اصطلاح سایلنت باشه کدوم برند هاتون دارای قابلیت سایلنت هستن؟

arash.as434@gmail.com
ارسال شده در : دوشنبه 29 آبان 1402

سلام موتور برق های دارای سایلنت عبارت است از: هوندا، جیانگ دانگ، موتور برق دیزلی کوپ ، کاما و... جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد موتور برق های سایلنت به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.

امین میری
ارسال شده در : شنبه 27 آبان 1402

سلام وقت بخیر موتور برق دیانا میخواستم برای یه ویلا ۱۰۰ متری می‌خوام میشه راهنماییم کنید که باید چه توانی مناسبه ویلا هست؟ با تشکر از سایت خوبتون

arash.as434@gmail.com
ارسال شده در : دوشنبه 29 آبان 1402

سلام باید مقدار توان تمام لوازم برقی ویلای شما محاسبه شود و سپس طبق آن محاسبات مقدار توان موتور برق مناسب ویلای شما مشخص خواهد شد. سپاس

رضا امینی
ارسال شده در : چهارشنبه 24 آبان 1402

برای دستگاه اکسیژن موتور برق می خواهم. دستگاه برقی 300 وات 230 ولت و 50 هرتزه. برای مواقعی که برق میره فکر کردم یک موتور برق که البته برای آپارتمان مناسب باشه بگیرم. پیشنهاد شما چیست؟

Aco.T21co@gmail.com
ارسال شده در : چهارشنبه 24 آبان 1402

سلام جناب امینی عزیز، استفاده از موتور برق 1 کیلووات اینورتری توصیه می شود.

علی دوراندیش
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 23 آبان 1402

موتور برق مناسب برای یک خانه 80 متری با چه توانی مناسب است؟

Aco.T21co@gmail.com
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 23 آبان 1402

سلام. ابتدا باید برق مصرفی تمام وسایلی که میخواهید با موتور برق روشن کنید را دقیق محاسبه کنید و سپس اقدام به خرید موتور برق کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره خرید رایگان با شماره های درج شده روی سایت خرید کنید.

محسن متوکلیان
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 23 آبان 1402

سلام موتور برق های 2 کیلووات برای جابه جایی در صندوق عقب ماشین تیبا جا میشه؟

Aco.T21co@gmail.com
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 23 آبان 1402

با سلام. بله موتور برق های 2 کیلووات در صندوق عقب ماشین های تیبا ، پراید ، پژو و ... جا میشود.

علی موسوی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 23 آبان 1402

سلام برند موتور برق جیانگ دانگ بهتر است یا برند موتور برق لانسین؟

Aco.T21co@gmail.com
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 23 آبان 1402

با سلام.برند جیانگ دانگ جزو برترین برندهای موتور برق در دنیا میباشد

مجید مجمری
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 آبان 1402

سلام موتور برق 3 کیلووات میخوام چه برندهایی رو بهم پیشنهاد میکنید؟

arash.as434@gmail.com
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 16 آبان 1402

سلام موتور برق های 3 کیلووات برند های خوب برای توان مدنظر شما برندهایی از جمله جیانگ دانگ، هیوندای، استریم، پوتر، دیانا و.... برای دیدن برندهای دیگر به منو مربوط به موتور برق مراجعه فرمایید.

یعقوب زمانی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 09 آبان 1402

سلام موتور برق دست دوم دارید؟ قیمت ها و مدل های موجودتون رو اعلام میکنید. ممنون از سایت خوبتون

arash.as434@gmail.com
ارسال شده در : شنبه 13 آبان 1402

سلام مجموعه آبادیزل تمام محصولاتش به صورت آکبند میباشد، و در برند های جیانگ دانگ ، هوندا، دیانا، لانسین، راتو، واکسون،هیوندای و.... موتور برق عرضه میکند. شما میتوانید با قیمت موتور برق دست دوم، موتور برق نو بخرید. در صورت تاکید در خرید موتور برق دست دوم با شماره تماس های درج در سایت تماس حاصل فرمایید.

علی مؤمنی
ارسال شده در : دوشنبه 13 شهریور 1402

سلام خسته نباشید ببخشید موتور برق 8 کیلووات میخواستم کدوم برند رو شما پیشنهاد میکنید که قیمتش هم مناسب باشه؟؟ باتشکر

arash.as434@gmail.com
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 14 شهریور 1402

سلام. برندهای دیانا، پوتر، لانسین از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار هستند

حمید حسین نژاد
ارسال شده در : دوشنبه 12 تیر 1402

سلام وقت تون بخیر امکان داره از موتور برق تک فاز مانند برق تکفاز برای پمپ آب و تجهیزات دیگر که با برق تک فاز کار میکنند هم استفاده کرد؟

arash.as434@gmail.com
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 14 شهریور 1402

سلام. بله میتوان از موتور برق تکفاز استفاده مورد نظر شما رو انجام داد.

محمد علی حسین پور
ارسال شده در : دوشنبه 12 تیر 1402

سلام خسته نباشید من یک مغازه قهوه فروشی دارم. دستگاه اسپرسو سازم موقع استارت شروع به کار تقریبا 30 آمپر برق می کشه و یواش یواش دیگه آمپرش کم می شه. کولر گازی 24000، یخچال ویترینی و یک سری وسایل برقی کم مصرف، چه موتور برقی برامون خوبه؟ چه قیمت هست؟

arash.as434@gmail.com
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 14 شهریور 1402

سلام. از برندهای دیانا،لانسین،جیانگ دانگ،هوندا میتوانید استفاده کنید. از مدل هایی با توان بالای 5 کیلووات استفاده کنید