شرکت بازرگانی مهندسی آبادیزل

دیزل ژنراتور

قیمت :
95,000,000
تومان
قیمت :
350,000,000
تومان
قیمت :
120,000,000
تومان
قیمت :
110,000,000
تومان
قیمت :
700,000,000
تومان
قیمت :
95,000,000
تومان
قیمت :
110,000,000
تومان
قیمت :
45,000,000
تومان
قیمت :
1,000,000,000
تومان
قیمت :
650,000,000
تومان

لیست قیمت دیزل ژنراتور، با تخفیف ویژه در آبادیزل، دیزل ژنراتور یا diesel generator با تبدیل سوخت دیزلی به الکتریسیته، می تواند برق مورد نیاز کارخانه ها، پروژه های ساختمانی، محیط های صنعتی، جاده ها و راه آهن، بیمارستان ها، سازمان ها و ادارات، سینماها، مجموعه های ورزشی، مصارف خانگی، پروژه های مختلف بین شهری و دور دست را فراهم کند. کاربرد اصلی این دستگاه وقتی است. که دسترسی به برق شهری امکان پذیر نیست و گاهی هم برای کاهش هزینه های مصرف انرژی بکار می رود.


دیزل ژنراتور یا ژنراتور گازوییلی دستگاهی متشکل از یک موتور دیزلی و یک ژنراتور الکتریکی(آلترناتور) می باشد که با احتراق گازوییل، انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند و به عنوان منبع تولید کننده برق شناخته می شود که در نبود برق شهری می تواند انرژی الکتریکی مورد نیاز ما را تامین کند.

از دیزل ژنراتور نو به عنوان منبع تامین برق اضطراری، هنگام قطعی برق شهری در اماکنی مانند بیمارستان ها، دیتاسنترها، فروشگاه ها یا ساختمان های مسکونی و اداری استفاده می شود. همچنین این دستگاه های مولد برق هنگامی که دسترسی به برق شهری میسر نیست نقش بسزایی دارند و به عنوان منبع تامین برق دایم درصنعت، کشاورزی و راه سازی مورد استفاده قرار می گیرد.


آبادیزل ارائه دهنده محصولات دیزلی

شرکت فنی مهندسی آبادیزل با بیش از 12 سال تجربه وارد کننده و تامین کننده انواع دیزل ژنراتور در توان های مختلف از بهترین برند های جهان می باشد و محصولات خود را در سطح کشور به مشتریان عزیز ارایه می دهد. همچنین این شرکت با بهره بردن از کارشناسان خبره خود مشتریان گرامی را در زمینه خرید دیزل ژنراتور و فروش دیزل ژنراتور مشاوره فنی می دهد و آنها در هنگام خرید دیزل ژنراتور با دانش فنی خود یاری می کند.

از مهم ترین تولیدکنندگان این دستگاه می توان به موتور سازان، پرکینز، کامینز، ولوو، کاترپیلار، بادوین، بنز، کامینز، لوول، استریم، تلک، آکسا، لیستر، ایوکو، اف جی ویلسون و سایر برند ها اشاره کرد. برای خرید دیزل ژنراتور بهتر است این متن را تا انتها بخوانید. 

دیزل ژنراتور همچنین با عنوان جِن سِت دیزل (Genset Diesel) شناخته می‌شود. ترکیبی از یک موتور دیزل با یک ژنراتور الکتریکی (اغلب یک آلترناتور) برای تولید انرژی الکتریکی است. این یک مورد خاص از موتور ژنراتور است.


تولید برق در دیزل ژنراتور 

ژنراتور گازوئیلی از انجینی تشکیل شده است که با سوخت دیزل(گازوییل) کار می‌کند. در طی فرایند احتراق، انرژی شیمیایی سوخت به انرژی مکانیکی تبدیل شده و سپس انرژی مکانیکی ایجاد شده به انرژی الکتریکی تبدیل می‌شود که در صورت قطع برق می‌توان از آن استفاده کرد.
هنگامی که ژنراتور دیزلی راه اندازی می‌شود، موتور چهار فرایند احتراق خود را طی می‌کند.
مکش، فشرده سازی، قدرت و اگزوز.
در نتیجه انرژی شیمیایی سوخت به انرژی مکانیکی تبدیل شده که ما به عنوان خروجی در شفت موتور دریافت می‌کنیم.
اکنون از این شفت دوار برای چرخاندن روتور دینام استفاده می‌شود.

روتور و استاتور دینام اجزایی هستند که انرژی تولید می‌کنند.
روتور، یک عنصر استوانه‌ای است که توسط آهنربا احاطه شده است، در داخل استاتور می‌چرخد که دارای آرایش ثابتی از سیم کشی مسی است. حرکت آهنرباها در سراسر سیم کشی چیزی است که در پایان الکتریسیته تولید می‌کند.


انواع دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتورها بسته به وسعت و میزان مصرف محل مورد استفاده انواع مختلفی دارد. موتور برق برای مصارف کم از جمله منازل، ژنراتور گازسوز و دیزل ژنراتور برای مصارف بیشتر از جمله مجتمع‌های تجاری یا مسکونی بزرگ استفاده می‌شود.

دیزل ژنراتور با توجه به مکان و میزان برقی که تامین می کنند به دو دسته زیر تقسیم می شوند.

 1. دیزل ژنراتور اضطراری(استندبای/Standby):  دیزل ژنراتور اضطراری برای تولید جریان الکتریکی مورد نیاز در زمان قطعی برق مورد استفاده قرار می گیرند و زمانی که جریان برق شهری قطع شود این نوع دیزل ژنراتور وارد مدار می شوند و برق مورد نیاز را تامین می کنند.
 2. دیزل ژنراتورهای دایم کار(پرایم/ Prime): این نوع دیزل ژنراتورها کامل ترین نوع در بین دیزل ژنراتورها به شمار می روند و مناسب استفاده طولانی مدت و دایم می باشند. دیزل ژنراتورهای دایم کار قادر هستند تا با متوسط انرژی و توان مصرفی خود برای مدت زمان بسیار طولانی به کار خود ادامه دهند و برق مورد نیاز شمار ار تامین کنند. دیزل ژنراتورهای دایم کار زمانی که به برق شهری دسترسی ندارید یا به یک منبع دایم تولید انرژی الکتریکی نیازمند هستید مورد استفاده قرارمی گیرند و از مصرف سوخت پایین تر و راندمان بالاتری برخوردار هستند.

نوع دیگر دیزل ژنراتورها چیست؟

این نوع بر اساس توان خروجی به دو دسته تک فاز و سه فاز تقسیم می‌شوند.

خروجی تک فاز برای مناطق مسکونی و خروجی سه فاز برای تاسیسات برقی و استفاده‌های تجاری کاربرد دارد.

انواع دیزل ژنراتور بر اساس نوع سوخت

دیزل ژنراتورها بر اساس نوع سوخت مصرفی تقسیم بندی هم می‌شوند. دیزلی، بنزینی، گازی، دوگانه سوز و…

انواع دیزل ژنراتور بر اساس مولدها آن‌ها

همچنین مولدهای آن‌ها بر اساس مدت زمان به ۴ دسته تقسیم بندی می‌شوند: ۱-مولدهای اضطراری ۲-مولدهای پایه ۳-مولدهای دائم ۴-مولدهای چند منظوره

به طور کلی دیزل ژنراتورها در انواع برندهای گوناگونی در بازار موجود هستند که به راحتی می‌توان آن‌ها را خریداری کرد. بادوین، ولوو، پرکینس، لوول، استامفورد، مکالته از انواع ژنراتورها هستند که در بازار پرفروش بوده و از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

 دیزل ژنراتور پرکینز یکی از بهترین نمونه‌های دیزل ژنراتور است. شرکت تولید کننده آن در تولید شناورهای دریایی، دیزل ژنراتور و وموتورهای دیزلی فعالیت گسترده‌ای داشته است. برای انتخاب آن باید یکی از انواع دیزل‌ها را با توجه به محیط مورد استفاده و نوع کارکرد آن‌ها انتخاب کرد.


مزایای دیزل ژنراتور ها نسبت به ژنراتور بنزینی

موتور برق‌های دیزلی نسبت به موتور برق های بنزینی مزایایی دارند. البته مزایای این موتور برق‌ها به معنی آن نیست که در هر شرایطی بهتر از ژنراتورهای بنزینی است، بلکه متناسب با نیازها و امکانات شما، هر یک از این موتور برق‌ها ویژگی‌هایی دارند. برخی از مزایای دیزل ژنراتور عبارت است از:

 • موتورهای دیزلی نسبت به موتور برق‌های بنزینی مصرف سوخت کمتری دارند. این بدان معناست که هنگام کار کردن با ظرفیت یکسان، زمان کار برای دیزل ژنراتور طولانی تر است. برخی از موتورهای دیزلی نصف مدل بنزینی مصرف دارند.
 • سوخت دیزل ارزان‌تر از بنزین است و کارکرد آنها ارزان‌تر است.
 • موتورهای دیزلی نیاز به تعمیر و نگهداری کمتری دارند. این تا حدی به دلیل نداشتن شمع یا کاربراتور است و بدان معناست که نیازی به تعویض شمع یا بازسازی کاربراتور نیست.
 • از نظر طول عمر، یک موتور دیزلی عمر طولانی‌تری دارد. در مقایسه با یک موتور بنزینی معمولی، یک موتور دیزلی می تواند تا ۳ برابر بیشتر دوام بیاورد.
 • سوخت دیزل در مقایسه با بنزین ایمن‌تر و با خطر اشتعال کمتر است.

در بالا با دیزل ژنراتور و طرز کار آن آشنا شدیم، اکنون در این بخش به مزایای این دستگاه می‌پردازیم:

 • موتورهای دیزلی در مقایسه با موتورهای بنزینی مصرف سوخت کمتری داشته و در مدت زمان یکسانی مصرف سوخت موتور دیزلی کمتر است.
 • سوخت‌های دیزلی ارزان‌تر از سوخت‌های بنزینی هستند و استفاده از موتورهای دیزلی صرفه اقتصادی دارد.
 • موتورهای دیزلی فاقد کاربراتور هستند و در مقایسه با دیگر موتورها استهلاک کمتری دارند.
 • عمر مفید دیزل ژنراتورها سه برابر موتورهای بنزینی است.

نمایندگی دیزل ژنراتور در ایران

آبادیزل نمایندگی فروش اکثر برند های دیزل ژنراتور مانند ولووپنتا، استریم، تلک، بادوین، پرکینز، کامینز، موتورسازان، کاترپیلار، بنز، اسکانیا، ایوکو، کوهلر، لیستر، پراماک و ... در تهران بوده و شهر های دیگر مانند اصفهان، مشهد، تبریز و .. را پوشش می‌دهد.

شرکت آبادیزل افتخار دارد به‌عنوان نماینده فروش ژنراتور و واردات این ژنراتور را با برگ سبز گمرکی و تائیدیه شرکت تولیدکننده به طور خاص برای مشتریان خود انجام دهد. آبادیزل ضمانت می‌کند حمل‌و‌نقل دیزل ژنراتور کامینز صحیح و اصولی انجام شود و پس از نصب دستگاه کار خود را به اتمام برساند.

دیزل ژنراتور یا یک سال گارانتی و کارکرد برای دستگاه ضمانت می شود و کوپله و شاسی آبادیزل نیز به مدت 2 سال گارانتی خواهد شد تا به مشتریان عزیز از جانب کیفیت و اصالت دستگاه و لوازم جانبی آن اطمینان کامل داده شود.


چه مزایایی در استفاده از دیزل ژنراتورها وجود دارد؟

استفاده از دیزل ژنراتورها در مقایسه با سایر انواع ژنراتورها، مزایای زیادی دارد. در زیر به برخی از این مزایا اشاره می‌کنم:

کارایی بالا 

دیزل ژنراتورها عملکردی با کارایی بالا دارند و در تولید برق بهره وری بالایی دارند. موتورهای دیزل از راندمان بالا و نسبت سوخت به هوا مناسبی برخوردارند.

قدرت و استحکام

موتورهای دیزل قدرت بالا و قدرتی پایدار را ارائه می‌دهند. آنها قادر به تأمین بارهای سنگین و نیازمندی‌های برقی بزرگ هستند.

پخش گسترده

 دیزل ژنراتورها در سراسر جهان پخش و استفاده می‌شوند. سوخت دیزل به راحتی در دسترس است و تأمین سوخت برای این ژنراتورها آسان است.

پایداری

 موتورهای دیزل برای مدت طولانی به طور پیوسته و با پایداری بالا کار می‌کنند. آنها برای مدت زمان طولانی می‌توانند به طور مداوم برق تولید کنند.

صرفه‌جویی در سوخت

دیزل ژنراتورها معمولاً صرفه‌جویی در مصرف سوخت دارند. سوخت دیزل به طور کلی ارزانتر از سوخت‌های دیگر مانند بنزین است.

عمر طولانی

موتورهای دیزل معمولاً دارای عمر طولانی هستند و نیاز به تعمیرات و نگهداری کمتری دارند. این موجب کاهش هزینه‌های تعمیر و نگهداری می‌شود.

مقاوم در برابر بارهای سنگین

 دیزل ژنراتورها توانایی تحمل بارهای سنگین و شرایط سخت را دارند. آنها می‌توانند در محیط‌های صنعتی و ساختمانی سخت عمل کنند.

امکان استفاده در مواقع اضطراری

 دیزل ژنراتورها برای تأمین برق در مواقع اضطراری بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند. زمانی که قطعی برق رخ داده و نیاز به تأمین برق پایدار و پشتیبانی وجود دارد، دیزل ژنراتورها عملکرد عالی را ارائه می‌دهند.

به طور کلی، دیزل ژنراتورها به عنوان یک راه حل قویو مطمئن برای تأمین برق در برخی از مکان‌ها و برنامه‌ها ارزشمند هستند. با این حال، در برخی موارد، ممکن است نیاز به توجه به نویز و آلودگی هوا ناشی از احتراق دیزل و نیز نیاز به فضای بزرگ‌تر برای نصب آنها وجود داشته باشد. همچنین، هزینه نگهداری و تعمیرات دیزل ژنراتورها نیز ممکن است بالاتر از برخی سایر انواع ژنراتورها باشد. بنابراین، در انتخاب دیزل ژنراتور باید نیازها و شرایط خاص خود را مورد بررسی قرار داد.


قیمت دیزل ژنراتور در فروشگاه آبادیزل

 هنگام خرید دیزل ژنراتور نو یا صفر به نوع موتور ژنراتور و برند آن نیز توجه کنید، چرا که این دو عامل تعیین کننده قیمت دیزل ژنراتور است اما در نظر داشته باشید قیمت ژنراتور برق دیزلی با توجه به نوسانات بازار متغیر است و نمی توان برای این محصول قیمت مشخصی را در نظر گرفت.

 آبادیزل یکی از معتبرترین فروشگاهی است که شما می توانید با اطمینان خاطر اقدام به خرید ژنراتور برق دیزلی نمایید. آبادیزل با سابقه طولانی در تأمین قطعات دیزل ژنراتور و انجام مشاوره‌های تخصصی جهت خرید ژنراتور دیزلی اطمینان‌بخشی را برای شما ایجاد خواهد کرد.

برای آگاهی از  قیمت دیزل ژنراتور دست دوم دیزل ژنراتور کوچک لیست قیمت دیزل ژنراتور پرکینز نمایندگی پرکینز

موتور پرکینز انگلیسی قیمت دیزل ژنراتور خانگی لیست قیمت ژنراتور و ...

آبادیزل آماده اعزام کارشناس جهت مشاوره قبل از خرید و فروش دیزل ژنراتور نو برای شرکت‌ها و صنایع است. انبار بزرگ شرکت و تأمین قطعات یدکی در همه زمان سبب خواهد شد تا شما همیشه با آبادیزل بدرخشید. برای بهره مندی از خدمات مشاوره رایگان هنگام خرید ژنراتور برق دیزلی و آگاهی از قیمت ژنراتور برق دیزلی با ما تماس بگیرید.

خرید دیزل ژنراتور مناسب به نوع کار از آبادیزل


دیزل ژنراتور نو یا صفر توسط باربری به تمام نقاط ایران در کمترین زمان ممکن ارسال خواهد شد و برای مشتریانی عزیزی که قصد خرید دیزل ژنراتور را به صورت حضوری دارند ما این امکان را فراهم کرده ایم تا شما بتوانید به صورت حضوری از ما خرید کنید و پس از تست کامل دستگاه، آن را تحویل بگیرید.
شرکت مهندسی بازرگانی آبادیزل با کادری مجرب و فنی شما مشتریان عزیز را در جهت خرید دیزل ژنراتور نو یا خرید دیزل ژنراتور صفر یا خشک متناسب کسب و کارتان مشاوره فنی خواهد داد.


برای خرید انواع دیزل ژنراتور و مشاهده قیمت دیزل ژنراتور به فروشگاه آبادیزل مراجعه نمایید.

شماره های تماس : ۰۲۱۳۳۹۹۲۲۹۴ – ۰۲۱۳۳۹۱۴۰۸۴

faq

هنگام خرید موتور برق دیزلی به نوع موتور ژنراتور و برند آن نیز توجه کنید، چرا که این دو عامل تعیین کننده قیمت دیزل ژنراتور است اما در نظر داشته باشید قیمت ژنراتور برق دیزلی با توجه به نوسانات بازار متغیر است و نمی توان برای این محصول قیمت مشخصی را در نظر گرفت.

 آبادیزل یکی از معتبرترین فروشگاهی است که شما می توانید با اطمینان خاطر اقدام به خرید ژنراتور برق دیزلی نمایید. آبادیزل با سابقه طولانی در تأمین قطعات دیزل ژنراتور و انجام مشاوره‌های تخصصی جهت خرید ژنراتور دیزلی اطمینان‌بخشی را برای شما ایجاد خواهد کرد.

آبادیزل آماده اعزام کارشناس جهت مشاوره قبل از خرید و فروش دیزل ژنراتور برای شرکت‌ها و صنایع است. انبار بزرگ شرکت و تأمین قطعات یدکی در همه زمان سبب خواهد شد تا شما همیشه با آبادیزل بدرخشید. برای بهره مندی از خدمات مشاوره رایگان هنگام خرید ژنراتور برق دیزلی و آگاهی از قیمت ژنراتور برق دیزلی با ما تماس بگیرید.

شماره های تماس : ۰۲۱۳۳۹۹۲۲۹۴ – ۰۲۱۳۳۹۱۴۰۸۴

انتخاب و خرید دیزل ژنراتورمناسب که پاسخ گوی نیازهایتان باشد و برق مورد نیاز شما را تامین کند یکی از چالش هایی است که اکثر کسانی که تصمیم به خرید دیزل ژنراتور دارند با آن مواجه می شوند و از آنجایی که انتخاب دیزل ژنراتور مناسب به عواملی مختلفی بستگی دارد این فرآیند را سخت تر نیز می کند.

انتخاب دیزل ژنراتور با توان ضعیف تر می تواند پاسخ گویی برق مورد نیاز دستگاه هایتان نباشد و از طرفی خرید دیزل ژنراتور با توان قوی تر از میزان لازم می تواند باعث هدر رفت هزینه و اسهلاک قطعات در طولانی مدت شود. از این رو در ادامه این مطلب به بررسی مهم ترین فاکتورهایی که باید در هنگام خرید دیزل ژنراتور به آن توجه ویژه داشته باشید می پردازیم.

 • بارالکتریکی مصرفی دیزل ژنراتور: بار الکتریکی مصرفی دیزل ژنراتور مورد نیازتان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و نیاز است که بار مصرفی تمام دستگاه های برقی که دیزل ژنراتور قرار است برق آنها را تامین کند محاسبه کنید.

برای این منظور لازم است تا لیستی از دستگاه های مصرف کننده تهیه کنید و به دو دسته سه فاز و تک فاز تقسیم کنید وهرکدام را به صورت جداگانه محاسبه کنید . مطابق با عدد به دست آمده اقدام به تهیه دیزل ژنراتور نمایید.

 • انتخاب ژنراتور: دیزل ژنراتورها برای پوشش نیازهای مختلفی طراحی می شوند که می تواند برای تامین برق اضطراری باشد و در صورت قطعی برق وارد مدار شود یا برای تامین برق به صورت دایم مورد استفاده قرار گیرد از این رو الزامی است که باتوجه به نیاز دایم یا اضطراری به سراغ انتخاب دیزل ژنراتور بروید.
 • شرایط آب و هوایی و ارتفاع از سطح دریا: توان اعلام شده در کاتالوگ دیزل ژنراتوربه طور پیش فرض در شرایط استاندار محاسبه و اعلام می شود(25 درجه سانتی گراد و هم تراز با سطح دریا)  و به ازای هر 1000 متر افزایش ارتفاع امکان کاهش توان دیزل ژنراتور بین 5 الی 15 درصد وجود دارد.
 • خدمات پس از فروش گارانتی معتبر: گارانتی معتبر موتور و ژنراتور، خدمات پس از فروش دستگاه، دسترسی و تامین قطعات دستگاه و تعمیر پذیری بالای دیزل ژنراتور به دلیل قیمت بالای محصول و مولد جریان برق از همیت ویژه ای برخوردار است از این رو انتخاب موتور و ژنراتور از برندهای معتبر و قابل اطمینان بسیار مهم است.

شرکت آبادیزل افتخار دارد به‌عنوان نماینده فروش ژنراتور و واردات این ژنراتور را با برگ سبز گمرکی و تائیدیه شرکت تولیدکننده به طور خاص برای مشتریان خود انجام دهد. آبادیزل ضمانت می‌کند حمل‌و‌نقل دیزل ژنراتور کامینز صحیح و اصولی انجام شود و پس از نصب دستگاه کار خود را به اتمام برساند.

دیزل ژنراتور یا یک سال گارانتی و کارکرد برای دستگاه ضمانت می شود و کوپله و شاسی آبادیزل نیز به مدت 2 سال گارانتی خواهد شد تا به مشتریان عزیز از جانب کیفیت و اصالت دستگاه و لوازم جانبی آن اطمینان کامل داده شود.

قیمت دیزل ژنراتور 30 کاوا : 110.000.000 تومان

قیمت دیزل ژنراتور 50 کاوا : 135.000.000 تومان

قیمت دیزل ژنراتور 70 کاوا : 175.000.000 تومان

قیمت دیزل ژنراتور 100 کاوا : 260.000.000 تومان

قیمت دیزل ژنراتور 150 کاوا : 300.000.000 تومان

قیمت دیزل ژنراتور 200 کاوا : 535.000.000 تومان

قیمت دیزل ژنراتور 250 کاوا : 580.000.000 تومان

قیمت دیزل ژنراتور 300 کاوا : 640.000.000 تومان

قیمت دیزل ژنراتور 400 کاوا : 970.000.000 تومان

قیمت دیزل ژنراتور 500 کاوا : 1.180.000.000 تومان

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
حسین کمالی نیا
ارسال شده در : چهارشنبه 29 آذر 1402

با سلام.برای یک آسایشگاه سالمندان دیزل ژنراتوری با مصرف برق متوسط ، با صدای کم ، مصرف کم و توان متوسط نیاز داریم ، از بین کاترپیلار و پرکینز کدام مدل برای کار ما مناسب است؟

Aco.T21co@gmail.com
ارسال شده در : چهارشنبه 29 آذر 1402

سلام برای آسایشگاه شما دیزل ژنراتور کامینز مدل C30D6 با توان خروجی 30 کیلووات مناسب است که از موتور دیزلی Cummins 4B3.9-G2 استفاده می‌کند.

حسین معجونی
ارسال شده در : یکشنبه 19 آذر 1402

سلام دیزل ژنراتور برای بیمارستان از چه توان هایی باید استفاده کرد؟

arash.as434@gmail.com
ارسال شده در : چهارشنبه 29 آذر 1402

سلام بستگی به مصرف کننده های بخش های مختلف بیمارستان دارد، لذا شما باید به طور دقیق مصرف کننده هایی که در بیمارستان از آنها استفاده میکنید را مشخص کنید و به ما اطلاع دهید تا بتوانیم دیزل ژنراتور مناسب شما را مشخص کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تماس های درج شده در سایت تماس حاصل کنید.

حمید هاشمی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 07 آذر 1402

سلام خسته نباشید دیزل ژنراتور مناسب برای کارگاه های ساختمانی با تجهیزات دریل برقی، پیکور، هیلتی، دستگاه جوش، بالابر ، شیارزن و سایر ابزارهای مورد نیاز باید چه دیزل ژنراتوری بگیرم؟ لطفا کمک کنید برای خرید دیزل ژنراتور مناسب شرایط گفته شده. ممنون

arash.as434@gmail.com
ارسال شده در : شنبه 11 آذر 1402

سلام دیزل ژنراتورهایی با توان 15 تا 20 کاوا مناسب درخواست نیاز شما است.

جواد حصاری
ارسال شده در : دوشنبه 06 آذر 1402

وقت بخیر دیزل ژنراتور با چه توانی برای تامین برق روشنایی یک مجتمع فروشگاهی مثل مرکز خرید سرای ایرانی مناسبه و میشه تامین کرد؟ بیزحمت راهنماییم کنید

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 11 آذر 1402

سلام دیزل ژنراتور ولوو پنتا مدل TAD532GE 140 کاوا و کامینز 110 کاوا مدل 6BTA5.9-G5 و 100 کاوا پرکینز مدل 1104C-44TAG2 و دیزل ژنراتور بنز مدل OM352TAGE5 125 کاوا برای مجتمع و تالار ها مناسب است.

حمید رستگاری
ارسال شده در : شنبه 04 آذر 1402

سلام دیزل ژنراتور ارزان قیمت میخوام، کدام برندها را پیشنهاد میکنید؟

arash.as434@gmail.com
ارسال شده در : شنبه 04 آذر 1402

سلام خدمت شما دیزل ژنراتور های ارزان قیمت عبارتند از : تلک، استریم، موتور سازان، بادوین و جی اف از قیمت های مناسبی برخوردار هستند.

اکبر مقدم پناه
ارسال شده در : شنبه 04 آذر 1402

سلام دیزل ژنراتور با چه توانی برای تامین برق یک سالن ورزشی بزرگ نیاز است؟

مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 11 آذر 1402

سلام دیزل ژنراتور بادوین مدل 4M10G88/5 برای روشنایی برق سالن های ورزشی مناسب است.

سهرابی
ارسال شده در : چهارشنبه 01 آذر 1402

با عرض سلام و خسته نباشید. نسبت ضد یخ و آب برای ژنراتور دیزلی پرکینز مدل 401246TWG2A که در جزیره کیش در دمای 25 تا 45 درجه سانتی گراد قرار دارد بهتر است چه نوع ضد یخی استفاده شود؟

Aco.T21co@gmail.com
ارسال شده در : چهارشنبه 01 آذر 1402

با سلام.ضد یخ را باید به نسبت مساوی پنجاه،پنجاه در آب مقطر حل کنید.

حمید جهانی
ارسال شده در : چهارشنبه 01 آذر 1402

سلام جناب مهندس یک عدد ژنراتور 12 کیلووات لازم دارم.لطفا راهنمایی کنید.

arash.as434@gmail.com
ارسال شده در : چهارشنبه 01 آذر 1402

سلام خدمت شما جهت راهنمایی برای خرید مناسب محصول مورد نظر با شماره تماس های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید. با تشکر

اشکانیان
ارسال شده در : شنبه 27 آبان 1402

سلام دیزل ژنراتور ۱۰۰ کاوا بهترین برندهای با این توان رو بهم معرفی میکنیم که کیفیت بالایی داشته باشه؟ تشکر

arash.as434@gmail.com
ارسال شده در : دوشنبه 29 آبان 1402

سلام بهترین برندهای دیزل ژنراتور 100 کاوا عبارت است از: ولووپنتا، موتورسازان، استریم، تلک، بادوین، پرکینز انگلیس و... برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه دیزل ژنراتور 100 کاوا مراجعه نمایید.

آذر خرمدره
ارسال شده در : چهارشنبه 24 آبان 1402

با عرض سلام، برای مصرف کننده حدود 160 آمپر چه ژنراتوری را پیشنهاد میکنید؟

arash.as434@gmail.com
ارسال شده در : دوشنبه 29 آبان 1402

سلام پیشنهاد مجموعه آبادیزل ژنراتور 110 الی 120 کاوا میباشد. جهت خرید به منوی مربوطه در سایت مراجعه نمایید.

محمد مهدی حسنی
ارسال شده در : چهارشنبه 24 آبان 1402

سلام برای یک کارگاه صنعتی کوچک که مجموع مصرف در حدود 30 کیلووات است چه دیزل ژنراتوری و با چه میزان توانی (کاوا) پیشنهاد می کنید؟

Aco.T21co@gmail.com
ارسال شده در : چهارشنبه 24 آبان 1402

سلام دیزل ژنراتور 40 کاوا برای شما مناسب می باشد.

احمد رادمنش
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 23 آبان 1402

سلام میشه منو راهنمایی کنید بابت تسویه خرید دیزل ژنراتور که باید چجوری هزینه محصول را پرداخت کنم؟

arash.as434@gmail.com
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 23 آبان 1402

سلام لطف کنید با شماره تماس های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم را خدمت تون بیان کنند. باتشکر

عبدلی
ارسال شده در : یکشنبه 21 آبان 1402

قیمت دیزل ژنراتور دست دوم کامینز حدود 100 کاوا چقدره؟

Aco.T21co@gmail.com
ارسال شده در : دوشنبه 22 آبان 1402

با سلام. مجموعه آبادیزل فروش محصولات دست دوم ندارد جهت خرید محصولات نو و آکبند با شماره های درج شده روی سایت تماس بگیرید.

نجفی
ارسال شده در : یکشنبه 21 آبان 1402

سلام قیمت دیزل ژنراتور برق سه فاز بادوین موجود دارین قیمتش چقدره؟

Aco.T21co@gmail.com
ارسال شده در : دوشنبه 22 آبان 1402

با سلام. با سلام. جهت خرید محصولات نو و آکبند با شماره های درج شده روی سایت تماس بگیرید.

محمدامین موسی پور
ارسال شده در : یکشنبه 07 آبان 1402

سلام دیزل ژنراتور دست دوم دارید؟ مدل های موجودتون رو اعلام کنید.

arash.as434@gmail.com
ارسال شده در : یکشنبه 07 آبان 1402

سلام مجموعه آبادیزل تمام محصولاتش به صورت آکبند میباشد، و در برند های ولوو ، کامینز، پرکینز، موتورسازان، تلک، استریم،بادوین و.... دیزل ژنراتور عرضه میکند. شما میتوانید با قیمت دیزل ژنراتور دست دوم دیزل ژنراتور نو بخرید. در صورت تاکید در خرید دیزل ژنراتور دست دوم با شماره تماس های درج در سایت تماس حاصل فرمایید.

اصغر رب علی
ارسال شده در : شنبه 07 مرداد 1402

ممنون از سایت خوبتون

عباس محمودی فر
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 13 تیر 1402

با عرض سلام خسته نباشید خدمت شرکت آبادیزل درمورد ژنراتور های گازسوز سوال داشتم اونم اینکه برای ماینیگ ژنراتوری که گازی باشه و بالاترین میزان برق رو تولید کنه کدون ژنراتور هست و اینکه چه قیمت و چه میزان سوخت مصرف میکنه

arash.as434@gmail.com
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 14 شهریور 1402

سلام. بی زحمت با شماره های درج شده روی سایت تماس بگیرید

اکبری
ارسال شده در : جمعه 26 خرداد 1402

سلام دیزل ژنراتور ارزان قیمت با توان بالا برای مرغ داری کدوم مدل را پیشنهاد میکنید

arash.as434@gmail.com
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 14 شهریور 1402

سلام. میتوانید از برند استریم-تلک استفاده کنید. برای سفارش خرید و کسب اطلاعات بیشتر و گرفتن مشاوره رایگان با شماره های درج شده روی سایت تماس بگیرید.