شرکت بازرگانی مهندسی آبادیزل

پمپ لجن کش

قیمت :
14,000,000
تومان
قیمت :
4,500,000
تومان
قیمت :
18,000,000
تومان
قیمت :
20,000,000
تومان
قیمت :
4,000,000
تومان
قیمت :
3,500,000
تومان
قیمت :
4,700,000
تومان
قیمت :
18,000,000
تومان
قیمت :
4,000,000
تومان
قیمت :
14,500,000
تومان
قیمت :
20,000,000
تومان
قیمت :
4,750,000
تومان

پمپ لجن کش از دسته الکترو پمپ های مستغرق می باشد که قابلیت کشیدن آب گل آلود از چاه و منبع و استخر و کانال های آب را دارد. یکی از مزایای لجنکش نسبت به کفکش و الکترو پمپ شناور نوع پروانه های آن است.


پمپ لجن کش

انواع پمپ لجنکش استخری

مصرف کننده ها عموما از پمپ لجن کش استخر برای تخلیه استخر های کشاورزی که آب همراه با لجن دارند و هم برای آبیاری قطره ای و آبیاری سنتی از این مدل استفاده میکنند.

به دلیل راکت ماندن آب و گندیدن و همچنین لجن ایجاد شده در کف استخر باید چند وقت یک بار آب استخر تخلیه شده و سپس شست و شو شود به همین دلیل  جهت تخلیه استخر از لجن کش استفاده می کنند.

پروانه های الکترو پمپ های لجنکش نسبت به کفکش باز تر بوده و قابلیت رد شدن آب و آب گل آلود و ذرات معلق تقریبا درشت از قبیل لجن برگ و خوره چوب و شن و ماسه را دارد. بعضی از انواع لجن کش های ایرانی و اروپایی موجود در بازار دارای پروانه خورد کن هستند که قابلیت خورد کردن اجسام درشت تر را دارند.

یکی از انواع پمپ، نوع لجن‌کش است. این پمپ برای انتقال آب که ناخالصی دارد استفاده می‌شود. برعکس پمپ کف‌کش که برای انتقال آب تمیز استفاده می‌شود، نوع لجن‌کش برای انتقال آب فاضلاب یا لجن استفاده می‌شود که در مدل‌های مختلف در بازار عرضه می‌شود که شاخص‌ترین آن عبارت است از:

 • پمپ لجن‌کش فلوتردار
 • پمپ لجنکش بدون فلوتر

فلوتر به معنای قطع‌کن است و زمانی که از پمپ لجن‌کش فلوتردار صحبت می‌شود منظور آن است که اگر سطح آب از حد خاصی کمتر شد، پمپ به طور خودکار روشن‌ شده و انتقال آب رخ می‌دهد.

یکی دیگر از تقسیم‌بندی‌های پمپ لجن‌کش تعداد فاز پمپ است. پمپ لجن‌کش به دو گروه تک‌فاز و سه‌فاز تقسیم می‌شود که پمپ تک‌فاز به طور معمول از توان کمتری نسبت به پمپ سه‌فاز برخوردار است و برای همین برای استخر یا حوضچه‌هایی استفاده می‎شود که میزان آبدهی بالا نیاز ندارد. به ‌طور معمول قیمت پمپ لجن کش تک‌فاز ارزان‌تر از نوع سه‌فاز است.

پمپ لجن کش چیست؟

پمپ لجن کش چیست؟

پمپ های لجن کش mud killer همان پمپ های سانتریفیوژی centrifugal است و نکته ای که میان آن وجود دارد این است که این نوع پمپ ها پروانه هایی Butterflies دارند که به سمت عقب خمیده شده اند bent over که بعضی از آن پوششی دارند و تعدادی دیگر به صورت باز open فعالیت می کنند.

از لحاظ عملکرد پمپ های لجن کش شباهت بسیاری با پمپ کف کش دارند. که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم. ا

 1. پمپ لجن کش در گروه پمپ‌های گریز از مرکز قرار دارد.
 2. میزان توانایی انتقال سیالات یا ذرات معلق و جامد است.
 3. . پمپ لجن کش با توجه به نوع برق مصرفی در دو نوع تک فاز و سه فاز طبقه بندی می‌شوند.
 4. تفاوت این پمپ‌ها با یکدیگر بیشتر به نوع الکتروموتور به کار رفته در ساختار دستگاه بستگی دارد.

کاربرد پمپ لجن کش

کاربرد پمپ لجن کش

این نوع پپ ها معمولا در دسته بندی پمپ های سانتریفیوژ centrifuge و مستغرق Immersed قرار می گیرند.

و به دو صورت که لجن کش تک فاز و سه فاز می باشدThree phase single phase، عرضه می شوند. نوع ارائه یک پمپ لجن کش به عوامل مختلفی از جمله نیاز مشتری یا تفاوت در جنس بدنه آن بستگی دارد.

از انواع مختلفی از لجن کش ها که به مشتری ارائه می شوند می توان به لجن کش چدن و لجن کش برنزی اشاره کرد.

معمولا هر وسیله یا دستگاهی برای کارکرد بهتر به وسایل جانبی دیگری مجهز می شوند که پمپ لجن کش هم از این قاعده مستثنی نیست.

پمپ لجن کش می توانند در صورت توان نامی محصول به سنسورهای حرارتی thermal ، روغن oil، بیرینگ، آب و رطوبت مجهز شوند

 • جابجایی سیالات حاوی مواد خورنده و ساینده
 • جابجایی سیال حاوی مواد جامد معلق و دارای ناخالصی
 • جابجایی سیال حاوی فیبر،مواد الیافی و ریشه دار
 • جابجایی فاضلاب شهری و صنعتی
 • جابجایی لجن، آب های کثیف و گل آلود

انتخاب پمپ لجن کش 

انتخاب پمپ لجن کش 

معیار های مهم برای انتخاب پمپ لجنکش شامل موارد زیر می باشند.

ارتفاع ماکزیمم Maximum height

یکی از ویژگی های مهمی که باید در انتخاب آن دقت شود ارتفاع است که از پایین ترین جایی که دستگاه قرار گرفته تا بالاترین نقطه ای که سیال قرار است به آنجا ریخته شود همان ارتفاعی است که شما نیاز دارید.

حداکثر ارتفاع یک پمپ نقطه ای point pump است که دبی  (حجم آبدهی) نزدیک به صفر است در کل باید مقدار حداکثر ارتفاع پمپ از ارتفاعی که شما نیاز دارید بیشتر باشد.

قطر لوله خروجی The diameter of the outlet pipe

مقدار دبی با قطر لوله خروجی رابطه مستقیم دارد که یکی از عوامل مهم آن محسوب می شود. به همین علت در هنگام انتخاب لجن کش باید با توجه به حجم آب و مدت زمان مورد نیاز برای تخلیه سیال fluid ،مقدار قطر دهانه Opening diameter خروجی را انتخاب نمود.

جریان برق electric current

با توجه به برق مصرفی کاربر که شامل (220 ولت V یا 380) ولت که به برق تک فاز و سه فاز معروف هستن لجن کش مورد نظر انتخاب می شود.

سیستم قطع کننده فلوتر breaker system floater

فلوتر باعث شده تا لجن کش ها دچار آسیب نشوند. فلوتر Flutter که در مکان هایی که حجم سیال محدود است و امکان دارد پس از گذشت زمان جریان سیال  قطع شود این سیستم قطع کن خودکار عمل کرده و سبب می شود پمپ خاموش شود و با محافظت از پمپ سبب می شود پمپ از کار نیافتد.

قیمت پمپ لجن کش استخر ایرانی

خرید لجن کش برای افرادی که آشنایی کافی با این ابزار ندارند کمی سخت است، زیرا در بازار هم پمپ لجن‌کش ایرانی و هم برندهای خارجی یافت می‌شود. آبادیزل در مارکت خود هر دو نوع برند را در اختیار خریدار می‌گذارد. تنها یک نکته باید در نظر گرفته شود که قیمت لجن کش ایرانی نسبت به برند خارجی ارزان‌تر است.

برای اینکه بدانیم در پرداخت هزینه برای پمپ لجن‌کش چه فاکتورهایی را در نظر بگیریم موارد زیر را مدنظر قرار دهید.

جنس بدنه

ازآنجاکه پمپ لجن‌کش استخری یک پمپ مستغرق است، برای همین این نوع از پمپ برخورد زیادی با آب و رطوبت خواهد داشت که همین عامل موجب خوردگی بدنه پمپ می‌شود؛ لذا جنس بدنه پمپ عامل مهم در قیمت لجن‌کش است. مثلاً پمپی که جنس بدنه آن استیل است و در برابر رطوبت کمتر دچار خوردگی می‌شود، قیمت گران‌تری نسبت به پمپ چدنی دارد.

توان پمپ

هرچه توان پمپ بیشتر باشد، قیمت پمپ نیز بالاتر خواهد بود. دبی پمپ رابطه مستقیم با قیمت پمپ لجن‌کش دارد.

مقدار فاز پمپ

یکی دیگر از عوامل مؤثر بر قیمت لجن کش استخر، تعداد فاز پمپ است. پمپ لجن‌کش سه‌فاز به دلیل توان ورودی بالاتر گران‌تر از نوع تک‌فاز خواهد بود. به‌ طورکلی پمپ لجنکش سه‌فاز برای مصارف صنعتی استفاده می‌شود یا برای استخرهای بزرگ که نیاز به دبی خروجی بالای آب است.

تکنولوژی به‌کاررفته

تکنولوژی در دستگاه لجن‌کش عبارت است از :

کلاس حفاظتی

تمام پمپ‌های لجن‌کش دارای یک استاندارد حفاظتی هستند که به شکل IP XY نشان داده می‌شود ؛ X و Y دو کد حفاظتی هستند. عدد اول X محافظت در برابر اشیاء خارجی را نشان می‌دهد و بین صفر تا شش است. هرچه این عدد به سمت شش میل کند محافظت بالاتر خواهد بود. رقم دوم اعداد بین صفر تا هشت است که این عدد محافظت در برابر آب را نشان می‌دهد. پس هر پمپی که فناوری بالاتری دارد، عدد IP آن به سمت 68 میل خواهد کرد. مثلاً پمپ لجنش با IP 57 از پمپ با IP 67 فناوری ضعیف‌تری خواهد داشت.

ضد انفجار بودن

بسیار پیش می‌آید که مواد وارد پمپ شده و براثر اینکه قطعات فلزی با ابزار برقی برخورد می‌کند، موجب انفجار در دستگاه شود؛ برای همین ضد انفجار بودن پمپ موجب افزایش قیمت آن خواهد شد.

میزان انتقال آب

در پمپ لجن‌کش باید آب به طور عمودی از استخر بیرون برود. یکی از مواردی که میزان دبی پمپ را بالا می‌برد، هد مکانیکی است. هرچه هد پمپ آب لجن‌کش قوی‌تر است، میزان ارتفاعی که آب به شکل عمود بالا می‌رود بیشتر خواهد بود. متخصصان رابطه بین هد و توان پمپ را نسبت مستقیم فرض کرده‌اند. البته لازم به ذکر است که میزان انتقال آب علاوه بر هد پمپ به عوامل دیگری مثل دمای آب، فشار بخار مایع و ارتفاع استاتیکی بستگی دارد.

در زمان خرید پمپ لجن‌کش باید به دبی آب نیز توجه داشت.دبی آب در پمپ‌های مختلف متفاوت است. به طور معمول کارخانه‌ها و شرکت‌های تولیدی یک نمودار انتقال آب یا میزان دبی مخصوص به خود دارند که گویای میزان انتقال آب به شکل عمودی است.

انواع پمپ های لجن کش

انواع پمپ های لجن کش

با توجه به پروانه (the butterfly) و برق مصرفی (Electricity consumption) و جنس بدنه (Body Material) این نوع پمپ ها به چند مدل تقسیم و دسته بندی می شوند. که در ادامه به انواع آن ها می پردازیم.

 • لجن کش ضد انفجار (Anti-explosive mud killer).
 • لجن کش خرد کن دار (It has a crusher)
 • لجن کش سه فاز (Three-phase sludge remover)
 • لجن کش تک فاز (Single phase sludge remover)
 • لجن کش پروانه نیمه باز (Semi-open propeller mudguard)
 • لجن کش پروانه باز (Open impeller mud remover)

لجن کش ضد انفجار

در مواقعی که احتیاج به جابجایی لجن و فاضلاب هایی که حاوی گاز دی اکسید کربن و یا مواد اشتعال زا دیگر باشد از لجن کش های ضد انفجار استفاده می شود و این کار ایجاد حادثه و خطر را کم می کند.

لجن کش خردکن دار

معمولا پروانه های این مدل لجن کش ها دارای تیغه هایی است که به کمک آن تیغه ها ذرات درشت موجود در سیال را خرد کرده که این مکانیزم عمل جابجایی و انتقال را ساده تر می کند. به طور مثال مواد دارای فیبر Fiber material ، الیاف و ریشه Fibers and roots و ...

فروش کف کش استخر با تضمین کیفیت

فروش کف کش استخر با تضمین کیفیت

پمپ لجنکش از قطعات مختلف تشکیل شده است که بسیاری از خریداران آگاهی کافی نسبت به آن ندارند؛ لذا امکان تقلب در فروش کالای فیک به ‌جای اصل بسیار زیاد است. آبادیزل علاوه بر فروش برندهای معتبر کلیه اجناس را از لحاظ کیفیت و اصل بودن تضمین می‌کند.

خرید دستگاه پمپ لجن کش از فروشگاه آبادیزل

بهترین وسیله جهت تخلیه آب نهرها، استخرها و پمپ‌ها دستگاه‌هایی هستند که جهت مکش سیالات و گازها استفاده می‌شوند و دارای انواع مختلف هستند. دراین بین پمپ‌های گسسته با جابجایی مثبت هستند که از این پمپ‌ها بیش‌تر برای افزایش فشار در سیال استفاده می‌شود. آن‌ها سیال را با دبی کم و فشار بالا انتقال می‌دهند و در حین انتقال سیال قسمت ورودی و خروجی پمپ به وسیله قطعه‌ای از هم جدا و با هم در ارتباط نمی‌باشند و در واقع هر آن چه وارد پمپ شود به سمت خروجی رانده می‌شود.

شرکت بازگانی مهندسی آبادیزل با چندین سال سابقه مفید یکی از واردکنندگان و تامین کنندگان پمپ های لجنکش میباشد.

از برندهای معتبر اروپایی این نوع پمپ ها میتوان به برند داب و لوارا و پنتاکس و ابارا و گراندفوس اشاره کرد.

برندهای معروف ایرانی هم میتوان به لجنکش های توان تک و بهار پمپ و دنا پمپ و آریا پمپ نوید سهند و از برندهای چینی میتوان به دیانا و استریم و مارکیوس و تکنو و ویکتوری و… اشاره کرد.

اجزای پمپ لجن کش

پمپ لجن کش یک تجهیزات مهم در صنایع پردازش فاضلاب و تصفیه آب است. اجزای اصلی یک پمپ لجن کش شامل موارد زیر می‌شود:

موتور

 پمپ لجن کش دارای یک موتور برقی است که برای ایجاد حرکت و انتقال لجن به کار می‌رود. موتور معمولاً برقی است و می‌تواند از نوع تک فاز یا سه فاز باشد.

پروانه (Impeller)

پروانه یا توربین پمپ، بخشی است که به وسیله موتور در حرکت قرار می‌گیرد و لجن را جذب و به سیستم انتقال می‌دهد. پروانه معمولاً از جنس آهن یا استیل ساخته می‌شود.

بدنه پمپ

بدنه پمپ لجن کش برای حفظ و حمایت از قطعات داخلی پمپ و انتقال لجن به‌طور مطمئن طراحی شده است. بدنه می‌تواند از جنس آهن ریخته‌گری، فولاد ضد زنگ یا پلاستیک مقاوم در برابر اثرات شیمیایی باشد.

لوله‌ها و اتصالات

 پمپ لجن کش دارای لوله‌ها و اتصالات است که لجن را از محل استخر جمع‌آوری لجن به پمپ منتقل می‌کند و پس از پمپاژ، لجن را به مقصد نهایی مانند یک تانک ذخیره‌سازی یا سیستم تصفیه انتقال می‌دهد. اتصالات مورد استفاده می‌توانند شامل شیرها، سوپاپ‌ها، و اتصالات لوله‌کشی باشند.

سیستم کنترل و حفاظت

 برخی پمپ‌های لجن کش دارای سیستم‌های کنترل و حفاظت هستند که به منظور عملکرد صحیح و ایمنی پمپ استفاده می‌شوند. این سیستم‌ها ممکن است شامل سوئیچ‌های فشار، سنسورها، کنترلرها و تجهیزات مشابه باشند.

مهمترین اجزای پمپ لجن کش برای صنایع فاضلاب و تصفیه آب ممکن است بسته به نوع و برند پمپ متفاوت باشند. همچنین، طراحی و ویژگی‌های دیگری مانند ظرفیت پمپاژ، فشار، عملکرد در شرایط خاص و مقاومت در برابر خوردگی نیز برنامه‌ریزی شده است.

لیست قیمت محصولات پمپ لجن کش

پمپ لجن کش 2 اینچ تک فاز ; لجن کش قوی تک فاز ; قیمت لجن کش 3 اینچ تک فاز ; پمپ لجن کش خردکن دار 3 اینچلجن کش ۳ فاز لجن کش 25 متری قیمت پمپ لجن کش 2 اینچ چینی ; قیمت پمپ لجن کش 6 اینچپمپ لجن کش تمام استیل کاتالوگ پمپ لجن کش 

تنوع برند : آبادیزل بیشترین تمرکز خود را بر مشتریان گذاشته است. هیچ چیز برای آبادیزل بهتر از رضایت مشتریان نیست. برای همین آبادیزل تعصب خاصی روی یک برند نداشته و بهترین برندهای بازار را برای فروش پمپ لجن‌کش عرضه کرده است. چه برند چینی، چه برند ایرانی آبادیزل به‌دنبال بهترین‌ها است.

قیمت مناسب : آبادیزل نماینده مستقیم فروش برندهای معتبر است. برای همین فروش پمپ لجن کش بدون واسطه انجام می‌شود. آبادیزل قیمت پمپ لجن کش را با کمترین سود ممکن در سایت خود برای مشتریان اعلام می‌کند.

مشاوره حرفه‌ای : کارشناسان آبادیزل، همگی متخصصان و فروشندگان حرفه‌ای هستند که قبل از فروش تلاش می‌کنند با راهنمایی مناسب مشکل مشتری را حل کنند. تلاش فروش گان آباسیستم راهکار برای حل مشکل مشتریان است. آبادیزل برای حل مشکل مشتری کارشناسان خود را به محل اعزام می‌کند.

نمایندگی پمپ های لجن‌کش در ایران

نمایندگی پمپ های لجن‌کش در ایران

آبادیزل نمایندگی پمپ لجن‌کش در تهران است، وسایر شهرها مثل اصفهان ، شیراز و مشهد و ...  پوشش میدهد.

شما می توانید انواع پمپ های لجن‌کش را از شرکت بازرگانی مهندسی آبادیزل که دارای عاملیت فروش پمپ لجن‌کش مختلف و با کیفیت می باشد را با بهترین قیمت تهیه نمایید.

امروزه پمپ های مختلفی تولید و وارد بازار می شوند که هر کدام کاربرد و توان های خاص خود را دارند. 

کارشناسان ما که تجربه بالایی در این زمینه دارند مشورت کنید تا از بهترین و مناسب ترین نوع پمپ لجن‌کش بهره مند شوید.

برای اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در بالای سایت تماس بگیرید.

خرید پمپ های لجن‌کش از آبادیزل

گروه صنعتی آبادیزل امیدوار است توانسته باشد با این مطالب تمام سوال های ذهنی شما عزیزان را برطرف کرده باشد و با راهنمایی درست از به وجود آمدن هرگونه مشکل در خرید کفکش جلوگیری کند.

برای مشخصات فنی و قیمت پمپ لجن‌کش و قیمت پمپ لجن‌کش شناور و ارزان ترین پمپ لجن‌کش و همچنین ارزان ترین پمپ لجن کش با کارشناسان ما که تجربه بالایی در این زمینه دارند مشورت کنید. تا از بهترین و مناسب ترین نوع پمپ لجن‌کش برخوردار شوید.

faq

لجنکش جزو الکترو پمپ های مستغرق محسوب میشود که میتواند آب گل آلود از چاه و منبع و استخر و کانالهای آب را بکشد. از مزایای لجن کش نسبت به کف کش و الکتروپمپ میتوان به نوع پروانه های آن اشاره کرد.

پمپ لجن کش به دو دسته اصلی پمپ لجن کش فلوتردار و پمپ لجنکش بدون فلوتر تقسیم میشود. پمپ لجن کش برخلاف پمپ کف کش برای انتقال آب فاضلاب یا لجن استفاده میشود.

آبادیزل نمایندگی پمپ لجن‌کش در تهران است، وسایر شهرها مثل اصفهان ، شیراز و مشهد و ...  پوشش میدهد.

شما می توانید انواع پمپ های لجن‌کش را از شرکت بازرگانی مهندسی آبادیزل که دارای عاملیت فروش پمپ لجن‌کش مختلف و با کیفیت می باشد را با بهترین قیمت تهیه نمایید.

امروزه پمپ های مختلفی تولید و وارد بازار می شوند که هر کدام کاربرد و توان های خاص خود را دارند. 

کارشناسان ما که تجربه بالایی در این زمینه دارند مشورت کنید تا از بهترین و مناسب ترین نوع پمپ لجن‌کش بهره مند شوید.

برای اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در بالای سایت تماس بگیرید.

گروه صنعتی آبادیزل امیدوار است توانسته باشد با این مطالب تمام سوال های ذهنی شما عزیزان را برطرف کرده باشد و با راهنمایی درست از به وجود آمدن هرگونه مشکل در خرید کفکش جلوگیری کند.

برای مشخصات فنی و قیمت پمپ لجن‌کش و قیمت پمپ لجن‌کش شناور و ارزان ترین پمپ لجن‌کش و همچنین ارزان ترین پمپ لجن کش با کارشناسان ما که تجربه بالایی در این زمینه دارند مشورت کنید. تا از بهترین و مناسب ترین نوع پمپ لجن‌کش برخوردار شوید.

پمپ لجن کش یک تجهیزات مهم در صنایع پردازش فاضلاب و تصفیه آب است. اجزای اصلی یک پمپ لجن کش شامل موارد زیر می‌شود:

موتور

 پمپ لجن کش دارای یک موتور برقی است که برای ایجاد حرکت و انتقال لجن به کار می‌رود. موتور معمولاً برقی است و می‌تواند از نوع تک فاز یا سه فاز باشد.

پروانه (Impeller)

پروانه یا توربین پمپ، بخشی است که به وسیله موتور در حرکت قرار می‌گیرد و لجن را جذب و به سیستم انتقال می‌دهد. پروانه معمولاً از جنس آهن یا استیل ساخته می‌شود.

بدنه پمپ

بدنه پمپ لجن کش برای حفظ و حمایت از قطعات داخلی پمپ و انتقال لجن به‌طور مطمئن طراحی شده است. بدنه می‌تواند از جنس آهن ریخته‌گری، فولاد ضد زنگ یا پلاستیک مقاوم در برابر اثرات شیمیایی باشد.

لوله‌ها و اتصالات

 پمپ لجن کش دارای لوله‌ها و اتصالات است که لجن را از محل استخر جمع‌آوری لجن به پمپ منتقل می‌کند و پس از پمپاژ، لجن را به مقصد نهایی مانند یک تانک ذخیره‌سازی یا سیستم تصفیه انتقال می‌دهد. اتصالات مورد استفاده می‌توانند شامل شیرها، سوپاپ‌ها، و اتصالات لوله‌کشی باشند.

سیستم کنترل و حفاظت

 برخی پمپ‌های لجن کش دارای سیستم‌های کنترل و حفاظت هستند که به منظور عملکرد صحیح و ایمنی پمپ استفاده می‌شوند. این سیستم‌ها ممکن است شامل سوئیچ‌های فشار، سنسورها، کنترلرها و تجهیزات مشابه باشند.

مهمترین اجزای پمپ لجن کش برای صنایع فاضلاب و تصفیه آب ممکن است بسته به نوع و برند پمپ متفاوت باشند. همچنین، طراحی و ویژگی‌های دیگری مانند ظرفیت پمپاژ، فشار، عملکرد در شرایط خاص و مقاومت در برابر خوردگی نیز برنامه‌ریزی شده است.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
خادمی
ارسال شده در : شنبه 11 آذر 1402

سلام پمپ لجن کش قوی تک فاز میخوام کدوم برند قدرت و توان بالایی داره؟

arash.as434@gmail.com
ارسال شده در : شنبه 11 آذر 1402

سلام پمپ های لجنکش تکفاز در برندهای پمپیران، دیانا، کالمو، پدرولا، شیمجه، داب و... برندهای بسیار خوبی هستند. این برندها مناسب درخواست شما می‌باشند.

آراز حسینی
ارسال شده در : یکشنبه 28 آبان 1402

سلام پمپ لجنکش برای چاه بیست متری می‌خوام میشه راهنمایی کنید چه برند و چه توانی مناسبه؟ ممنون از سایت عالیتون

arash.as434@gmail.com
ارسال شده در : شنبه 04 آذر 1402

سلام پمپ لجن کش مناسب برای چاه های 20تا30متری پمپ هایی با توان 2 الی 3 اسب مناسب است و برندهای جهان پمپ، دیانا، آریا، AMC، استریم و... از کیفیت خوبی برخوردارند.

محب محجوبی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 09 آبان 1402

سلام پمپ لجن کش استوک موجود دارید؟ مدل های موجود استوک هاتون رو معرفی میکنید؟

arash.as434@gmail.com
ارسال شده در : شنبه 13 آبان 1402

سلام مجموعه آبادیزل تمام محصولاتش به صورت آکبند میباشد، و در برند های استریم، پنتاکس، پدرولا، دیانا، لوارا، ابارا و.... پمپ لجن کش عرضه میکند. شما میتوانید با قیمت پمپ لجنکش دست دوم پمپ لجنکش نو بخرید. در صورت تاکید در خرید پمپ لجن کش دست دوم با شماره تماس های درج در سایت تماس حاصل فرمایید.